Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposomnak ártok vele, ha...

5 hónaposomnak ártok vele, ha cseppentek paraffinolajat a fülébe fülzsír kitisztítására?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A fülpiszkálót szoktam beolajozni, és azzal törlöm ki óvatosan.
2012. jún. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csöppentsd a fülébe, úgy jó, ahogy az első válaszoló írja.
2012. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sógorom fül orr gégész, azt javasolta (saját gyerekével is ezt csinálja), hogy semmit nem dugdossunk a gyerek fülébe, többet árt, mint használ, mert csak beljebb toljuk a fülzsírt , ami a dobhártyára tapad és később gondot okozhat. A fül alapvetően öntisztuló szerv, azt a fülzsírt szoktam kiszedni ami már kiesik, de azt is az ujjammal kipiszkálom. Este megmosom a fülüket, szárazra törlöm törölközővel és kész!
2012. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy önuralom kell, hogy ne piszkáljam, de sikerül. Így csak azt piszkálom ki én is az ujjammal, ami már teljesen kijött a járatból.
2012. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!