Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csinálnátok a helyemben...

Hogyan csinálnátok a helyemben (hozzátáplálás)?

Figyelt kérdés

Csak érdeklődnék, hogy más hogy csinálná?

Babám 4hónapos lesz nemsokára, és csak 4x eszik egy nap. Reggel fél8kor, fél 1kor, fél5kor és este 8kor.

Szerintetek iktassak be egy gyümölcsöt délelőtt 10körül, vagy a fél1-es kajáját váltsuk ki fokozatosan először gyümölcsre?


Ő már a 3. babám, szóval két sikeres hozzátápláláson már túl vagyok. De a másik kettő ilyenkor még 5x evett, így velük a délelőtti evészettel kezdtük a kiváltást.


Köszi a válaszokat!!


2012. jún. 6. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben először beiktatnék egy délelőtti gyümölcsös tízórait, és akkor még mindig maradna neki 4 szopizás, ami ebben az életkorban ideális.

Később aztán majd elkezdheted kiváltani valamelyik másik kajáját.

2012. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább a gyümit rakd be fél 11 felére. Nekem is két étkezés között tízóraizik.
2012. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!