Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak sapkát 7 hetes kislányom...

Adjak sapkát 7 hetes kislányom fejére, ha elmegyek vele egy bevásárlóközpontba, ami légkondícionált?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogyan öltöztessem, hiszen kint és a kocsiban nagyon meleg van, a bevásárlóközpontban meg ahoz képest jóval hűvösebb?

A két hőmérséklethez alapvetően teljesen különbözően öltöztetném fel, de hát nem tudok egy csettintéssel ott teremnni, előtte ki kell vele mennem a melegbe is.


2009. júl. 2. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is, próbáld kerülni az ilyen helyeket. azon kívül, hogy a hőingadozás nem tesz jót a babának, a légkondi igencsak jól terjeszti a légúti betegségeket. Szerintem 7 hetes babának még semmi keresni valója ilyen helyen, ha esetleg máshogy is meg lehetne oldani az ottlétet. Mi kb. 3 hós koráig nem vittük ilyen helyre a gyerekünket, mindig akkor mentem bevásárolni, mikor apa vigyázott rá. Nem volt nagy élvezet, és hát a szoptatás miatt sietnem is kellett mindig, de rettenetesnek találom, hogy tele vannak a plázák bébikkel, pár hetesekkel, ami a legszörnyűbb, hogy még este 8kor is. Ezt persze ne vedd magadra!! Szerintem ha elkerülheted ne vidd, ha nem tudod elkerülni akkor bent tégy a buksijára egy vékony sapit, a kis testét pedig takard be textil pelenkával.az a legrosszabb, hogy egyes helyeken ahol fújják a levegőt nagyon hideg van, ha véletlenül az alatt van a pici gyorsan megfázhat.
2009. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy takarót tegyél rá és természetesen sapkát hiszen ő még nagyon kicsi hogy a légkondit fedetlen fejjel viselje.
2009. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én is várnék pár hetet míg ilyen helyre viszem de amúgy nem baj haszokja a nyüzsgést.
2009. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Teljesen egyetértek az első válaszolóval, és hidd el nem vinném ha nem lehetne másképp megoldani.De ahogy mondani szokták: "a muszáj nagy úr". És ha már így alakult, mindenképpen azt szeretném hogy ne legyen semmi baja a csöppségnek.

2009. júl. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!