Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdés után szopi és alvás?

Fürdés után szopi és alvás?

Figyelt kérdés
pár napja fürdés után nem akar elaludni 2 hónapos babám
2012. jún. 7. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért mert már 2 hónapos, minden héttel, hónappal tovább bír fenn maradni, és nem igényel annyi alvást.

Mesélj neki, vagy valami zenélő játékkal biztos nemsokára elalszik.

2012. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy változik a bioritmusa mert tovább van világos.Told ki egy kicsit a szopit és a lefekvést
2012. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos, de még mindig megy az ilyen rituálé, viszont nálunk is voltak napok, amikor elhúzódott, nem akart rögtön aludni. Lehet, holnap már megint visszatér a régihez, ne add fel :)
2012. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálja, fél7kor már szunya, általába reggelig. max.1-2 kelünk de akkor is csak szopi és alvás vissza. Ja és 17 hónaposak vagyunk. egy kislány anyukája:)
2012. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó fél 7kor????? Áááá én biztos nem teszem le addig amíg világos van....! Én sem tudnék világosban aludni! Mondjuk még fél 9kor sincs valamikor teljesen sötét de mi akkor megyünk fürdeni! Fürdés után tápszer a kiságyban és alszik! Mondjuk most még mindig hallom hogy beszélget :D :D De csak elalszik lassan remélem (addig nemtok mosogatni) :) 11 hónapos egyébként :)
2012. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még csak 1 hónapos,de van hogy nem akar elaludni. Van egy 2 éves nagytesó is és egy szobába vannak. A nagyobbik 8 és 9 között szokott lefeküdni. Akkor fektetem le a kissebbet is és együtt altatom őket. Tegnap pl fél 9 körül raktam le őket. Nagyobbik 5 perc múlva aludt. Kicsi még 1 óra mulva is fent volt.
2012. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!