Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetesemnél 1 órája 37 fokos...

8 hetesemnél 1 órája 37 fokos testhőt mértem, utána 36,9-et majd megint 37-et. Ez hőemelkedés? Vagy a melegtől is lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 fokkal van melegebb a lakásban és amúgy meg alszik, nyugodt..
2012. jún. 7. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a babáknak magasabb a testhőjük, náluk 37,3-től van hőemelkedés
2012. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha végbélben méred, akkor a mért hőből -0.5 fok. És az így kapott érték számít!
2012. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 alaszka ***** válasza:
100%
A babáknál a 37 körüli hőm. a normális.
2012. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora babánál még a 37,4 is teljesen normális hő! Nekik magasabb a testhőjük! Ne kínozd méregetéssel, minden rendben a babáddal!
2012. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Fülmérős hőmérőnk van, és sajnos még nem igazán tudom ezek szerint használni.. Eddig bármikor mértem, 36.4-et vagy akörül mutatta.. Ma csak azért kezdtem mérni, mert nagyon piros volt a pofija..
2012. jún. 7. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

jaa, az más akkor holnap menj el a patikába és vegyél egy normális egy normális lázmérőt!

fülhőmérő mindig csak tájékoztatást ad, de soha nem pontos! én csak akkor használom mikor nagyon lázas, éjszaka azzal mérem és ha magasat mutat akkor veszem elő a lázmérőt...

2012. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!