Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell/nem szabad csinálni,...

Mit kell/nem szabad csinálni, ha csuklik a baba?

Figyelt kérdés
Az enyémre pl folyton akkor jön rá a csuklás, amikor éppen szopni akarna. Ilyenkor nem merem szoptatni, hogy nehogy félrenyeljen, de akkor megy az ordítás fél órán keresztül. És azt sem tudom, hogy lehet-e és hogyan ezen segíteni. Pl. milyen helyzetben kell tartani.
2012. jún. 7. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom ugyan mekkora a kicsi de ha van otthon citrom akkor egy poci levet tegyél az újjadra és érintsd a nyelvéhez.a savanyú íz ált hatásos csuklásra...
2012. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még csak két hetes
2012. jún. 7. 22:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezt találtam:-))

2012. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
a citromlé gégegörcsöt okozhat!!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan szoptathatod csak arra kell figyelni,hogy közben ne nyeljen sok levegőt..ezt úgy tudod elkerülni ha nem csak a bimbót hanem a bimbó udvart is is bekapja a pici..így kevés levegő jut be neki..ha mohó és ennek ellenére sok levegőt nyel sincsen semmi gond..akkor hamizás végén (nem tudom a tiéd elelszik e a cicin)de lehet közben is büfiztesd hogy a levegő el tudjon távozni a gyomrából.Ennyi az egész..tehát bimbóugvar,és bufiztetés:-)
2012. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

23:08asnak írnám hogy nem azt írtam hogy döntsön bele 1decit hanem hogy csak az citromleves újját érintse a nyelvéhez:-))

Mondjuk régen ill még most is nagyon sok csuklással kapcsolatos oldalon ezt javasolják mint azon is amit belinkeltem:-))

de lehet ez saját tapasztalat??

2012. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Két hetes babánál a citromot felejtsd el!!!

Nyugodtan etesd meg, hiszen mi felnőttek is vizet iszunk, ha csuklunk.

Egyébként a babákat általában nem zavarja a csuklás, ha mégis, akkor sírni kezdenek és attól tuti elmúlik.

2012. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Persze, minden baba mondja, hogy őt mennyire nem zavarja a csuklás.

Én csepegtettem egy kanálra citromlevet, leönöttem róla, és azt a kanalat érintettem a nyelvéhez.

Sem gégegörcsöt nem kapott, sem semmit, csak a csuklása maradt abba.

Ahogy a nyelevéhez ér, meglepődik és vesz egy nagy levegőt, emiatt marad abba a csuklás.

Mind a 4 gyereknél működött.

2012. jún. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Itasd meg egy kis vízzel, nálunk a folyadék mindíg bejött. A kisfiam is nagyon csuklott, pár korty folyadék viszont segített rajta.
2012. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

cebion csepp! nálunk a citromlétől szájpenészt kapott, gondolom lemarta az egészséges bacikat a nyelvéről.

Egyébként így utólag én hagynám. Ha őt nem zavarja, majd elmúlik, ha zavarja, akkor elsírja magát mérgében és a sírástól elmúlik, utána meg megnyugtatnám.

2012. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!