Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lágyéksérv esetén csak akkor...

Lágyéksérv esetén csak akkor mütenek ha kizáródás lép fel?

Figyelt kérdés
kisfiamnak aki 8 hetes bal oldali lágyéksérve lett,sebészeten voltunk,ott nem csináltak semmit,csak annyit mondtak hogy hetente egyszer menjünk kontrolra,amig megnem erösödik a szervezete és az oltásait megnem kapja!a sérvkaput tapintották,magát a sérvet nem,mert akkor pont nem jött ki.a sérv visszanyomható,és álitólag még el is tünhet magától,de sok véleményt halottam,hogy igy is megmütik az embert,ha nincs kizáródás,ezért ha valaki járt már ilyen helyzetben az legyen olyan szíves,írja meg nekem,köszi
2012. jún. 7. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanez volt, de nem kellett hetente kontrollra mennünk, amikor először elmentünk a sebészetre, akkor már mondták, hogy nem fog visszamenni, pedig a gyerekorvos is azt mondta, hogy lehet, hogy visszamegy, de szerintem csak nyugtatni akart. 3 hónaposan műtötték volna, de vérszegény lett, ezért csak 9 hónaposan került sor a műtétre. Nem volt semmi gond, 3 napot voltunk kórházban. Ha kérdésed van, írj nyugodtan.
2012. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiamnak is volt sérve. Nem csak akkor műtik, ha kizáródik. Bár esetleg előfordúlhat, hogy magától bezáródik a sérvkapú, de nekünk azt mondták az nagyon ritka. Fiamat 5 hónaposan műtötték, reggel megműtötték, még aznap este hazamehettünk. Semmi gond nem volt, tényleg du-án már azt se lehetett észrevenni, hogy műtötték aznap. Én már nagyon vártam, hogy megműtsék, mert féltem tőle, hogy kizáródik, ami pedig életveszélyes állapot. Ha tudok bmiben segíteni írj priviben.
2012. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!