Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakul ki ennyi fura...

Hogy alakul ki ennyi fura dolog nála?

Figyelt kérdés
11 hónapos a lányunk! Rengeteg furcsaságai vannak! Egy párat említek csak! Pl.: Fél a növényektől a szabadban, ha leteszem a fűbe ugy tesz mint akit meg csíp vagy megszúr a fű és sír félősen! Ha valami flakonról lecsavarok egy kupakot visít hogy már azonnal adjam oda neki! Van egy takarója egy puha tudjátok mint az a puha köntös, na azt rendszerint húzza maga után a házba és ha úgy van azzal fürdik ha nem engedem be vinni akkor ordít..... Nah ez egy pár de van több is! Más babái is csinálnak ilyeneket?

2012. jún. 8. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl élénk a fantáziája szerintem, kb. minden gyereknek vannak ilyen "hülye" dolgai. Kicsik még, majd kinövik.
2012. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden kicsinek van vmi ilyesmije :) Családban pl olyan volt, h a 1.5 éves kislány ha görögdinnyét látott, üvöltött, mert légy van benne (ja, a legyektől is félt) De a csigát, békát meg minden mást megfogott... Gyerek :) Majd elmúlik, csak nehogy rákapjon arra, h mindent megadsz neki :) Pl jól teszed, h nem engeded bevinni a takarót :) Segít kialakítani a szülői tiszteletet :)
2012. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is írtózik a fűtől:-D Nem tudom letenni,mert azonnal kapkodja kezét lábát nehogy hozzáárjen. 1 éves lesz pár nap múlva.

Remélem elmúlik, mert ha nem akkor a levegőben kell közlekednie az udvaron, mert A-ból B-be sokszor a füvön kell mennünk:-D

2012. jún. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minden baba ilyen. Ez nem furcsaság, csak neki még ismeretlen. -nem tudja, hogy milyen a fű és fáé tőle. Te nem félnél a helyében? :))

Majd megismeri a nagyvilág dolgait és akkor kevesebb lesz az ilyen "furcsa" dolog. :)

2012. jún. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én mondjuk a köntössel fürdést nem engedném.:)


a többi ok.

2012. jún. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is félt eleinte a fűtől, aztán kinőtte. Neki egy micimackós párnája van, amit állandóan gyűr és bírkózik vele. És még sok más ilyen szokása van, nincs ezzel semmi gond.
2012. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne aggódj, minden baba ilyen. Az én kislányom szinte minden ismerőstől kap egy-egy babát, de halálosan fél tőlük. Mindegyiktől. Nem sír csak húzza el a kezét felőlük és mászik a nyakamba. :-)
2012. jún. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
teljesen normális. Én fiam a tulipánoktól fél, a fániját vinné magával mindenhova, flakonhoz csak akkor nyúlhatunk előtte, ha tudjuk, hogy biztonságos, mert minden flakonért üvölt, hogy kéri. :)
2012. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Óóóó, de jó hogy nem különcök ezek a szokások :D Hát igen a takaróval való fürdés verte nálam ki a biztosítékot! Pedig nagyon következetesen nevelem, a sírását nem bírom egyedül :/ Illetve nem is sírás már ez csak hangod ad ha nem engedek bizonyos dolgokat! Ja, és ez a takaró egy olyan dolog nála hogy ha meglátja pl ha ki van mosva és szárad oda megy és vizesen lecibálja a szárítóról, és ami a legmegdöbbentőbb volt az az, hogy múltkor kimentünk a piacra ott is árultak plédeket takarókat és volt ilyen színű, anyagú mint az övé, a gyerek látványosan transzba esett hogy az az övé és már azonnal kell neki! Szóval tudom hogy vannak ilyen vigasz tárgyak de szerintem az én lányom elvetette a sulykot ilyen ügyben :D :D Köszönöm mindenkinek a megnyugtató választ!
2012. jún. 8. 12:42
 10/11 anonim ***** válasza:
A fűtől az enyém is tartott az elején, de megszokta. Ami furcsaság volt, hogy ordított ha hagymát látott, volt otthon 1 láda virághagyma és egy darabig elég volt letenni oda ahová nem akartuk, hogy menjen és nem is ment, de ez is elmúlt. Mostanában megcsípte egy hangya így minden bogártól fél néha (de hisztéria szerűen). Neki is van kis nyugtató rongyocskája és erről volt a legnehezebb meggyőzni, hogy nem lehet vele fürdeni menni. Volt, hogy eldugtam, de kiszagolta hol van, így egy darabig ordítós volt a fürdés, de mindig mondtam neki, hogy nem szabad, így most már teátrálisan elhajítja, ha megyünk fürdeni...azt viszont még nehezen viseli, ha mosni kell, vagyis a mosást élvezi, mert nézhet, azt utálja, hogy utána még nem kaphatja meg.
2012. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!