Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék venni lányomnak egy...

Szeretnék venni lányomnak egy lapra csukható sport kocsit. De milyet?

Figyelt kérdés

Üdv!

Lánykám egy éves lesz és szeretnék neki egy pici kocsit venni, nyaraláshoz, buszozáshoz. Kis faluban lakunk 10 km-re a nagy várostól. Nem szeretnék mindig a férjemre várni, az autó miatt, szeretnénk egy kicsit önállóak is lenni. Plusz ha nyaralni megyünk, akkor is szeretném vinni a kocsit és kicsi autónk van kicsi csomagtartóval. (El kell férjen az apja horgászbotja is felszerelése, és a ruhák mellett.)

Nekünk egy kicsire csukható könnyű két állású kocsi kellene.

Van ötlet?

Én őket nézegettem:

[link]

[link]

[link]

[link]

Köszönöm a segítő válaszokat.


2012. jún. 8. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó már nagy lenne, az első három elég jó. Viszont ha az szeretnéd, hogy kis helyet foglaljon el akkor én esernyőre csukhatót vennék. Én ilyet vettem, de van lapra csukható változata is.

[link]

2012. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de két szarvút nem veszek, nem vehetek.
2012. jún. 8. 07:26
 3/8 anonim ***** válasza:
miért nem?
2012. jún. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez hosszú elmagyarázni. De röviden: egy buta kis fóbia miatt, de van egy másik oka is: nem tudom őket tolni, csak olyan esik a kezemre, amit középen lehet megfogni.

De egyébként a kérdés szempontjából mindegy az ok, nem?

2012. jún. 8. 07:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez elég kicsire csukható, és egybe tolója van. Igaz, kicsit drágább, mint amit nézegettél, én is most erre gyűjtök... :)

[link]

Persze csajosabb színben szebb!

2012. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szia

Nekünk ez van, mi szeretjük. Könnyen tolható, pedig falun használom. Egy hátránya van, hoyg nem lehet forgatni a tolásirányt. Ha gondolog priviben küldök néhány képet róla

Ja és én sem szeretem az esernyőre csukhatót a tolókarja miatt, azt nem lehet egy kézzel tolni, vagyis én nem tudom, aztán amikor bevásárló kosár van a kezemben akkor csak egy kéz marad....

2012. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Graco Mirage-ot vettem. Egyébként azzal vitatkoznék, hogy az esernyőre csukható kisebb. A mi autónkba pl. be sem férne, mert nem elég széles a csomagtartó. Míg a lapra csukható simán befér. Sőt, még a 15 kg-os 2 részes babakocsink is.
2012. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a Hauck Malibut ajánlom.

Nagyon szeretem, könnyű irányítani akár 1 kézzel is.

Maga a kocsi is könnyű.

2012. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!