Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik a 2-3 hónapos...

Mennyit alszik a 2-3 hónapos babátok nappal? Hogyan sikerül elaltatni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

2 hónapos, és jó sokat alszik. Evés után -1,5 óra fent létet követ 1,5-2 óra alvás. Kivéve délelőtt, amikor a játszóra megyünk a tesóval, ott elnyomja a levegő, és akár 3 órát is tud aludni, még akkor is, amikor már hazaértünk.

Hordozókendőben, babakocsiban vagy ringatva altatom, nagy ritkán elalszik egyedül is. Egyelőre úgy tűnik, nem cicin alvó lesz, ennek örülnék (a nagy az volt).

2012. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám jövőhéten lesz 3 hónapos. És pont ma gondolkodtam rajta, hogy még mindig nagyon sokat alszik napközben is. Eszik, büfizik, átt pellusozom ha kell. Reggel gőgicsél, meg nnapközben is de sokat alszik. Délután szokott aktívabb lenni csak. Anyatejes, nagyon nyugodt baba a védőnő szerint ezért alszik sokat. Nem kell altatni, mert egy puha plédet odahajtok az orrához, ahoz dörzsölgeti és elaltatja magát.
2012. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam miért nem akar napközben aludni? Nagyon aktívan játszik, nézeget, gőgicsél. Babakocsiban alszik, ha sétálunk, de egyébként alig alszik valamit. Ölben ha sikerül elaltatni, akkor is nagyon rövid ideig alszik, amikor leteszem. Egyébként nyugodt, mosolygós. Ennyi lenne az igénye?
2012. jún. 8. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapos. Sokat alszik nappal, de van, h nem! Ez változó! Általában, ha 1 nem alvós napot nézek, akkor kb. 5órát van ébren nappal! 4× eszik 1 nap, este 8-től reggel 7-8alszik! Nem kell elaltatni, leteszem és elalszik! Egyébként vannak olyan tipusú babák, akik nem igénylik annyira az alvást! Az egyik ismerősöm fia ilyen! Neki max. napközben 1órát alszik a fia, jobb esetben! Éjjel is sokat kel még pedig 8hónapos! És semmi jele, h fáradt lenne, kiegyensúlyozott boldog baba!És neki 10ből 1× alszik el simán, amúgy csak babakocsiba!
2012. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!