Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmondanád a véleményed?...

Elmondanád a véleményed? Milyen lehet?

Figyelt kérdés

[link]


nincs lift, vidék,nem kell cipelni, nem buszozunk.



2012. jún. 8. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó! Szerencsés a babád, hogy ilyen kocsija lehet, én egy jóval olcsóbbat bizományiztam, ez a képen nagyon szép!
2012. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szintén vidéki vagyok, nem buszozunk, családi házban élünk, de akkor sem vennék mégegyszer ilyen nagy babakocsit. Baromi nehezek (még akkor is, ha nem emelgeted folyton, nem túl könnyű irányítani.

Nagy batár!

Inkább olyat vennék már, amin pl. cserélhetők a részek. (hordozó, mózes, sport).

Picit drágábbak, de sokkal csinosabbak, kezelhetőbbek.

2012. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs, de szimpatikus. Sokat "tud" és nem drága :)

A tolókar átfordítható? Mert ezt mintha nem láttam volna a leírásában.

2012. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
PC-t akkor se vegyél ha utánad dobják!!!!
2012. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


itt egy másik link külön sport és mózes van hozzá, a tolókar nem fordítható

2012. jún. 8. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Huh, 21 kg az azért durva. Bár gondolom ez az egész berendezés súlya, tokkal-vonóval.


Nekem tetszik.


Mi a baj a Pierre Cardinnal?

2012. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tajvani vacak:((((

4-et vittem vissza,aztán meguntam,és vettem egy normális babakocsit amit 2 éve használok és még sokáig fogok is napi szinten!!!megéri jó babakocsit venni,mivel az elkövetkezendő pár évben ezzel éled az életed...

2012. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

:O


Az durva (4 csere).


Egyébként nekem Touragoo Track-em van, egy dolgot hiányolok, a bolygó kerekeket. Ezt is sokan szidták, nálunk mégis bevált :)

2012. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A PC kocsik nagyon is jók, könnyen kezelhetők, nálunk azért lett lecserélve, mert nagyon pici volt, hihetetlenül gyorsan kinőtték a gyerekek.

Az új PC-k viszont sokkal nagyobbak, kényelmesebbek, én bátran ajánlom. Nekünk megvan még a régi Pierre Cardin kocsink, 4 gyerek használta, szerkezetileg kifogástalan, egy mozdulattal összecsukható, fél kézzel tolható, tényleg nagyon jó, a huzata már jól kifakult az évek alatt, de ez a legkevesebb. Ha fértek volna benne a gyerkőcök, nem is vettem volna másikat.

2012. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is olyat vennék, amin lehet cserélgetni a mózest, sportrészt.

Nekünk PC kocsink volt, és az ég-világon semmi baja nem volt, 3 gyereket szolgált ki, és ez a cserélgetős fajta még kicsi sem volt a gyerekeknek, sokáig elfértek benne.


Amit linkeltél, tetszik, csak én mondom jobban szeretem, ha cserélgethetős, tolókar-átfordíthatós egy babakocsi.

2012. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!