Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes korig lehet elmenni...

Hány hetes korig lehet elmenni a hat hetes csípővizsgálatra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
ez a kérdés most komoly?????????????????
2012. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia bocs de nekem a doki azt monta hogy 6 hetes kortól valameddig bár mikor de már nem emlékszem mikor ezért kérdezem mert mostanába nem megyünk a dokihoz és nem akarom lekésni se.
2012. jún. 8. 14:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben minél hamarabb mennék, nehogy kötött csípő, csípőficam, stb. legyen neki. Szerencsések vagytok, hogy nektek 6 hetesen van, nekünk 4 hónaposan van, még azon is gondolkodtam, h magánúton elvszem a babát, de már csak kibírom addig...
2012. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én meg nehezen tudom összehozni a dolgot pedig már jó lenne mert a párom dolgozik én vizsgázni jártam és akkor is haza kellett jönnie vigyázni a gyerekre de mindig nem lehet eljönni a munkahelyről :-(
2012. jún. 8. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 4.- 6. hét között kellett vinni! Az én párom is dolgozik, vittem egyedül. Kb 3 perces vizsgálat, összesen nem voltunk ott 15 percet, babával amúgy is előre vesznek, ha mondjuk nem a Heim Pálba mész.
2012. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Akkor pedig arra csak van időd, hogy megkérdezd a gyerekorvosotokat, hogy meddig viheted?

Amúgy ezt nem szabad halasztgatni tényleg.

Mi lenne, ha beteg lenne, akkor sem vinnéd el dokihoz??

Ami muszáj, az muszáj, arra ha törik, ha szakad, időt KELL fordítani! főleg, ha egy csecsemőről van szó!

2012. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2 hónapos kor a legideálisabb! Egyébként 6. héttől kb 12. hétig. Mi pont akkor voltunk amikor 2 hós volt a babám, meg is lettünk dicsérve, hogy olyan jól időzítettünk.
2012. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a második gyermekemet magán dokihoz vittem, ő azt mondta, hogy a betöltött 8. hétig kell meglennie a vizsgálatnak.
2012. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondták, hogy 6 hetesen tök felesleges még, ott általában mindig találnak valamit a babáknál, aminek egy 4-6 hét múlva már nyoma sincs. Így általában a 3 hónapos kort javasolják. Így mi akkor vittük, felénk így csinálják.
2012. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minél előbb. Mivel ha gond van 4 hós korig lehet korrigálni tökéletesen, utána már sokkal nehezebben és sokkal kevésbé tökéletesen.
2012. jún. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!