Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki eset a Baba kocsiból már...

Ki eset a Baba kocsiból már voltunk orvosnál . Fordult már elő valakivel?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom ki csúszott a baba kocsiból nagyon meg ijedtem szaladtam is rögtön az orvoshoz azt mondta a doki semmi baja hasra eset szegénykém . Nagyon rosszul érzem magam a történtek miatt . Nagyon sokat sírtam és tudom hogy az én hibám volt.
2012. jún. 8. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hogy csúszott ki? A mózesből elvileg nem tud...

Vigyázz legközelebb, most meg már próbálj megnyugodni.

2012. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem fordult elő, mert mindig be volt kötve, újszülött kora óta.

Ezután te is használd a babakocsi öveit.

2012. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kerria ***** válasza:

Hibást ilyenkor már nem kell keresni...


Megtörtént, szerencsére nem lett baja, így próbálj Te is megnyugodni.


Én egész kis kora óta bekötöm a biztonsági övét a kocsinak, így szerencsére az megfogja, amikor izeg mozog.

2012. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kicsúszott?de hogyan?Szerencsére nem lett baja...és ez a lényeg!!!!
2012. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére még ilyen esetünk nem volt..

Ma viszont a kisebbik kislányomat mikor felemeltem a hordozóval,akkor csak arra lettem figyelmes,hogy furcsán ferdén áll...majd fordulok egyet az ajtóhoz,hogy elinduljak..és ránéztem a hordozóra ismét nehogy odaüssem az ajtóhoz..erre elkezdett vízszintesbe állni a hordozó...

Hát jól megijedtem..mondtam is,hogy jó hogy nem esett ki a gyerek...igaz bevolt kötve,de akkor is figyelmetlen voltam én is..

Amúgy nekem is majdnem 4 hónapos a kisebbik,úgyhogy rendesen átérzem a helyzetedet...biztos borzasztó lehetett átélni,látni ahogy leesik,vagy hogy a földön fekszik.... :(

Sajnos már megtörtént,visszacsinálni nem tudod..,gondolom figyelni kell azért pár napig..(?)

2012. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is kb.ennyi idősen csúszott ki a babakocsiból.A lakásban altattam babakocsiban mert akkoriban csak abban aludt el,és csúszott a lepedője a kocsi anyaga miatt,ugrottam egyből mikor láttam h mi van de azóta 2 éves és nem lett semmi baja akkor.

Ha orvos látta nyugodj meg DE figyeld hogy nem változik-e rajta valami,esetleg hányás vagy ájulás,bármi...

Jaa,és hibás nincsen:))előfordul sajnos.

2012. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem a Mózes kosárral együtt eset ki. Meg sem fordult volna a fejemben hogy ez meg történhet. De most hogy meg történt bele kötöttem a kosarat úgy hogy még véletlenül se csússzon ki.
2012. jún. 8. 15:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Elvileg mózesből nem tud kicsúszni. Velünk még nem fordult elő szerencsére. Átérzem a helyzetedet, de mostmár próbálj megnyugodni! :)
2012. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Toltam a picit és egyszer csak arra eszméltem hogy a kosár a földön a pici meg a lábamnál hason rögtön felkaptam felsírt és olyan 5 percen belül meg is vigasztaltam . Meg nézte a doki azt mondta figyelgessem de nem látszik hogy baja lenne . Ez 11 óra kór történt azóta 2 szer aludt egy picit és mosolyog meg mozgolodik. csak még enni nem akart.
2012. jún. 8. 15:25
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő mesélte, hogy tolták fel a téren a babakocsit és annyira a jók a rámpák amin fel kell tolni, ha van egyálltalán, hogy szó szerint kiborult egy 6 hetes baba a kocsibol. Ő vette fel a földröl, pont melettük haladt el. Ilyen előfordulhat bárkivel. Ha semmi baj akkor nyugodj meg!

Nekem a multkor a kádbon csuszott ki a feje a kezemböl és vizet nyelt. Volt nagy ilyedelem, nagyon sírt. nekem is volt lelkiismeretfurdalásom rendesen. De nem lett baj.

2012. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!