Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig normális, hogy a még...

Meddig normális, hogy a még csak kapaszkodva járó baba sokat van lábujjhegyen és úgy is lépked?

Figyelt kérdés
Nemsokára 11 hós lesz a kicsi lányom és már több, mint 2 hónapja, hogy felállt. Azóta szinte csak állva szeret lenni, kapaszkodva közlekedik, kéri, hogy fogjuk meg a kezét és sétáljunk is vele. Viszont még úgy látom még elég erőtlen a lába, bár már egyre biztosabban mozog és fura, hogy még mindig ennyit lábujjhegyre ágaskodik... Átlagos súlyú, nem dagi, 8-8,5 kg körül van és nem tudom milyen magas, de elég szép szál leány :-) Viszont a vádlija már szép formás :-)

2012. jún. 8. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én még 2.5 évesen is lábujjhegyen jártam:)Nekem még mindig szép formásak a vádliaim...de én mindig is duci voltam!:)
2012. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kéri a baba, de jó ha eltussolják a korai járást, mert meg görbülhet a lába, és kislánynak az nem egy szép lesz nagy korába. Amíg nem érik meg fizikailag, szellemileg a járásra addig fog lábujjhegyezni. (lehetne a lábára ha annyira szeretne járni cipőt adni az segít a rendes lábtartásra)
2012. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!