Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemőnél (2,5 hetes)...

Csecsemőnél (2,5 hetes) előfordulhat hogy ha 5-6 óráig nem eszik akkor kiszáradhat?

Figyelt kérdés

Az egész éjszakát átaludta ( és én nem tudtam már felkelni hozzá, mert elég kimerült vagyok, és örültem már egy kis folyamatos alvásnak ) viszont a kórházban azt hallottam hogy nem szabad hagyni őket ilyen sokat aludni mert kiszáradhatnak...


Nem lett semmi bajunk, és rendesen ettünk is, és most is fenn van nézelődik minden felé...de azért jobb biztosra menni hogy ne forduljon elő többet ha tényleg káros hogy ilyen sokat alszik.


2012. jún. 9. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha rendesen hízik, nem sárga, van elég pisis-kakis pelus, akkor nyugodtan aludhat 6 órán át, de még akár 8 órán át is.

Én babám is 2 hetesen kezdte átaludni az éjszakát, eszembe se jutott felkelteni, mert nagyon jó volt a gyarapodása.

2012. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De ügyes babád van!!:)

Amit az első írt, ha van elég pisis pelus, nem sárga, stb....akkor hagyd aludni, amennyit szeretne.


Éjszaka én sosem ébresztgettem, nappal is csak amíg a kórházban voltunk, hogy be ne sárguljon.


Gratulálok a picihez!!És nagyon-nagyon ügyes!!!:)

2012. jún. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy régi nézet és butaság amit a korházban mondtak neked.


5-6 óra teljesen ok, és ha átlaussza az éjszakát sincs semmi baj, fel ne ébreszd.

Lányom napközben is 5-6 órát aludt mindig, és utánna akár dupla mennyiséget is képes lett volna betolni.


A védönö azt mondta hogy ha nem eszik rendesen, súlyproblémája van avgy koraszülött csak akkor kell ébreszteni.

2012. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez elég megnyugtató!:)
2012. jún. 9. 07:30
 5/8 A kérdező kommentje:
jah és 3390 g súlyú a babó és nem sárga sőt még meg is jegyezték hogy nagyon sápadt(de nem azért mert beteg,megvizsgálták emiatt) :)
2012. jún. 9. 07:35
 6/8 anonim ***** válasza:

OO Dejó neked, irigyellek, én már zombi vagyok, most múlt 3 hetes a bébink, éjszakáink többé kevésbé fárasztóak...:S

Nagyon rendes babád van, hogy hagy aludni:)

2012. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Úgy hidd el, hogy egész idáig nálunk is ez ment, egész éjjel szinte ott ültem mellette, hogy végre elaludjon...az elején még végig aludta az éjjeleket, de a védőnő mondta hogy ne hagyjam 3 óránál tovább aludni, mert hogy még nagyon pici..stb oké de szerintem azzal csak ártottam neki is meg nekem is, merthogy azóta meg igaz hogy felkeltünk enni éjjel, de aztán nem aludtunk sőt csak sírtunk...és ma reggel arra ébredtem hogy TE JÓ ÉG reggel van, és átaludtam az egész éjszakát kb. este 10-től, és most mi lesz?? De nem láttam semmi bajt, vagy elváltozást! :D

2012. jún. 9. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Az enyém újszülötten már 7 órát aludt soha nem keltettem.
2012. jún. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!