Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen ruhában...

Anyukák, milyen ruhában mentetek babátok keresztelőjére?

Figyelt kérdés
Ötletem sincs mit vegyek fel.
2012. jún. 9. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk református keresztelő volt. Itt a fekete-fehér az elvárt ünneplő. Télen volt a keresztelő, fekete kosztüm fehér blúzzal egy fekete szövet kabát alatt.
2012. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálunk is ref.keresztelő volt,én almazöld kosztümben voltam.A férfiak öltönyben,a keresztmami pedig világoskék kosztümben.

2012. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is református keresztelő volt.

Most volt tavasszal.Mivel nagyon jó idő volt,egy fekete halásznadrág volt rajtam,mivel magas vagyok egy nagyon csinos,kis fekete,elegáns balerinacipő.Egy fehér inget viseltem,és mivel elég nagy a dekoltázsa egy fekete top volt alattam.Szerintem nem kell az öltözködést nagy dobra verni,szép,elegáns legyen.

2012. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 35 fok van, akkor sem illik keresztelőre halásznadrág...Ha nem vagy "kosztümös", akkor elegáns nadrág, nem kihívó inggel, blúzzal pl.
2012. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első lányommal szürke kosztüm, fiamnál fekete-fehér kockás blézer, fekete nadrág, második lányomnál barna egybe ruha, boleróval.
2012. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!