Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a jó babakocsi, a...

Milyen a jó babakocsi, a leírtak alapján tudsz ajánlani?

Figyelt kérdés

Súlya nem számít, nincs lift, nem kell lépcsőzni,emelgetni, bkv-zni.

Lehet használt is ha szép állapotban van.

Az előző kocsink Kunert vip volt, na olyat soha többet!!!!


És mi még fontos,hogy a tolókarja egy legyen, ne ez a kétszarvú,emrt a lányom még kettő sem lesz,mikor a kicsi megszületik, ha sétálunk neki fognom kell a kezét!!



2012. jún. 9. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Bergon: [link]


Retrus: [link]



Ez meg a nagynak:) [link]

2012. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Én az Espiro Vector pro 3 in 1 tudom ajánlani mi már 2 gyereknél ezt használom , a nagyobbik még csak 1,9 éves és nagyon nehéz egyszere kettővel én is vettem neki rá ilyen ráálot de tudok ajánlani egy olyan modszert, hogy én neki is vettem egy játékbabakocsit és, hogy neki is van egy kisbabája , és neki is kell tolnia ő ezt nagyon bírja . Babakocsira visza térve nagyon könnyű kis helyen el fér sport része is fektethető nagyon jó babakocsi csak ajánlani tudom ! Tényleg én semmiért nem cserélném el egy csoda vele minden megtett séta :) Én csak is ezt tudom ajánalni ! Nagyon sok boldogságot a kicsihez !

2012. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia.Én eléggé babakocsi mániákus voltam az elsőnél,állandóan cserélgettem őket,semmi sem tetszett igazán.Most a második babámnak espiro atlanticot vettünk és én ezzel nagyon megvagyok végre elégedve,Ezt tuti nem cserélem le.Mi úgy megyünk a városba szerencsére,hogy a nagyobb fogja a kezemet (2,5 éves) és könnyen tudom tólni,irányítani.Mondjuk nem olcsó,de nekem bőven megérte.

Az enyém ilyen: [link]

2012. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

bocsi az off-ért de nekünk kunert vip babakocsink van és (eddig még csak 2szer használtuk) azt szeretném kérdezni hogy neked mi volt a problémád vele?

ilyen van:

[link]

2012. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszii


A Kunert, nekünk is ilyen volt, még a színe is azonos:):):)Alapból balra húzott, nyikorogtak akerekei, és a sport kocsit amikor elkezdtük használni-tehát amikor a lányom már ült benne,-két alkalaom után kiszakadt a lábközi rész. A csavarokat állandóan húzgálni kellett,mert kilazultak, és potyogtak ki.Garanciás volt visszaküldtem, két hét helyett hat hét múlva kaptam vissza, koszosan, olajosan....a hibákat részben kijavítva

2012. jún. 9. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
A Kunert Vipet - amit én is gyűlöltem - , egy Hauck Malibura váltottuk le. Ég és föld a kettő között a különbség!
2012. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
graco symbio
2012. jún. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiamnak annak idején egy Roan kétfunkciós volt, amit nagyon szerettem, nagyon sokat használtuk, de már meguntam, így a kicsinek vettünk egy Tako Drifter-t. A Roan azóta is teljesen jó, pedig a fiam 4 évig intenzíven használta, aztán a mamánál az unokahúgom, később a lányom második kocsiként, most 8 éves a kocsi. A Tako-val hasonló gondok voltak, mint neked a Kunert-el, csak nem olyan durván, a férjem cserélt rajta csavarokat stb., viszont pár hónap után már rozsdapöttyök voltak rajta. Azóta is bánom, hogy nem vettem újra Roan-t, azt merem ajánlani, mert tényleg jó. De a Bergon-ok is nagyon jók, unokahúgomnak az van, már a 2. gyerek használja, de új állapotú.
2012. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Betty25 válasza:
Peg perego pliko p3 compact.Van belőle 1 tolókaros is,meg 2 es is.
2012. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!