Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudta a babád rendese...

Mikortól tudta a babád rendesen koordínálni a kezét?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4,5 hónapos, fogni fog, viszi is a szájához a játékot, de nem talál bele. A kezét a szájába teszi, de játékkal nem megy. S ilyenkor jön a hiszti.
2012. jún. 9. 07:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Hm szerintem a fogás volt az elsö, 3 hósan ha oda érintettem akkor kinyitotta, majd kb 4 hósan már rendesen fogott, de még nyúlni nehezen ment neki. Nem tudom mert ekkor kezdödött neki a forgás is, és gondolom ez isö alatt. Szerintem pont jó ahogy csinálja, de azért tünik fel neked mert mérges lesz ha nem sikerül. Lányom meg az a típus aki addig próbálja míg sikerül, vagy keres mást. A te fiaddal ez kicsit idegesítö lesz, mert mindig így lesz, ha nem sikerül mérges lesz. De a gyerekek többsége ilyen.
2012. jún. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!