Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek Nivea törlőkendő?...

Újszülöttnek Nivea törlőkendő? Mennyire jó? Bevált?

Figyelt kérdés
nem a macis kékre gondolok,hanem a zöld-fehérre amin egy baba van.

2012. jún. 9. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
én a kéket használtam csak, de az szuper, csak az ára miatt váltottam a Pampersre később.
2012. jún. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Használtam egy ideig, de heti 1 csomag fogy, így áttértem a zöld Dm babylove popsitörlőre. Ugyan olyan jó, csak más az illata.

A Gabi popsitörlőnek a legjobb az illata szerintem, de az is nagyon drága. Nem mindegy hogy 300 Ft 1 csomag, vagy 500-600 Ft.

2012. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én 390ért tudok gabit!
2012. jún. 9. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Otthon legolcsóbb ha a csap alatt mosod le.

Egy újszülöttet fél kézen hasra lehet fektetni (a hóna alatt fogd át a mutató és hüvelykujjaddal a biztonság kedvéért), a szabad kezeddel lemosod textilpelenkával megtörlöd és kész.

2012. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de hol van 390ért gabi? köszi!:-)
2012. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb ha lemosod, mert az a legtisztább szerintem, de persze lehet nem tudod mindig mosni. Én mikor nagyon pici volt a dm olajos popsitörlőjét használtam, abban 0 káros anyag van, vagy vattakorongra cseppentettem pár csepp babaolajat és azzal törölgettem át. Most hogy már nagyobb 1.5 éves használtam már rá mindent, bár most már csak akkor törlöm, ha bekakilt, de utána mindig áttörlöm egy nedves babaolajos textil ronggyal, hogy ne legyen rajta az a popsitörlős cucc a bőrén.
2012. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a 390 Ft-os Gabi engem is érdekelne, mert azt szeretem a legjobban, de elég drága, így sajnos csak ritkán, akciósan tudok venni!
2012. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! itt Békéscsabán szoktam venni az 1Eurósba!!!
2012. jún. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!