Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikortól (a gyerek hány...

Ti mikortól (a gyerek hány hetes korától ) illetve hány foktól adtatok a picire csak bady-t?

Figyelt kérdés
Benn a szobában nagyjából 22-24 fok van, kinn meg ( ma ) 30 fok, és most egy bady-ban és egy plüss pizsi rugiban van. De tartok tőle hogy nehogy nagyon melege legyen, és ezért már szívesen hagynánk párommal bady-ban egy vékonyabb takaróval. Viszont első babánk! Írnátok véleményeket tanácsokat! Köszönöm előre is! Jah és 2,5 hetes a babóka!
2012. jún. 9. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Vékony pamut rugit adj rá.

A 8 hónapos lányom is abban alszik, de nálunk 27fok van a szobában.

2012. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is örök probléma. Mi 3 hetesek vagyunk, de én sem tudom, hogy öltöztessem.Nálunk 25 fok van a szobába. Én egy rövid ujju bodyt és egy vékony pamut rugit adtam rá. Ha kimegyünk kap egy vékony sapit, plusz egy réteg nagyon vékony plédet ha elalszik.Ha 30 fok lesz a szobába lehet hogy csak a vékony rugit adom majd rá.
2012. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kiki01 ***** válasza:
Ha legkonditok van akkor azert jo neki az a rugi meg egy ideig. Ha viszont melegebb lesz bent is, mondjuk olyan 25-26 fok akkor mar szerintem nem kell majd neki. Az enyem 3 honapos es csak body van rajta, abbol is az ujjatlan, de nalam 27 fok van most. Ha ennel is melegebb lesz akkor atterek a csak pelusra.
2012. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21-22 fokban az 1-2 hetes kisfiam rövidujjú bodyban és rugdalózóban volt, 24-25 fokban már nem volt rajta body,a fölött 26-28 fokban már csak bodyban kis vékony pelenkával betakarva,vagy napozóban,utána már néha csak pólóban pelussal,vagy csak pelusban 30 fok felett nagyon melege volt,nem fog megfázni
2012. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 hónapos. Most a kertbe vagyunk. Nagy medencézik kicsi pedig body-ba fekszik és egy vékony,baba pléddel van betakarva.
2012. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1 hónapos, body-ban alszik, apuja doktor bácsi, és azt monja, hogy jobb így "hűteni", mint mondjuk nadrágban légkondival. Nálunk 26 fok van bent, ill. az ő szobájában.
2012. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 25fok van idebenn,rövidujjú bodyban alszik és le van takarva textilpelussal. 7hetes
2012. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!