Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó lenne ez a szandál egy...

Jó lenne ez a szandál egy járni tanuló babának?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 9. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2012. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jún. 9. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Járni tanulóra ilyen kemény talput nem adnék rá. Járni tanulóra olyan kell ami teljesen puha talpú, legjobb a zokni, de ha az nem lehetséges kint akkor börtalpú, mert még úgy sem megy bokron át vagy ilyenek.


Akkor szabad normál szandit adni rá mikor már biztosan jár, alig mászik már. Ekkor is a legjobb cipök amiknek a talpát könnyen betudod hajtani, nagyon flexibilis, és a cipö sem szük. Egyébként mikor ráadsz egy olcsó merevtalpút és egy puha általában márkás cipöt szinte látod hogy melyikben megy szinte úgy mintha csak zokni lenne rajta.

2012. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
én is az utolsóval értek egyet. Ők még a lábujjaikkal is kapaszkodnak menés közben, emiatt mindenképp puha, nagyon hajlékony cipőt adj rá, amiben jól érzi a talajt.
2012. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám rá,csak ha már stabilan megy..én anno a kisfiamnak kipróbáltam ezt is azt is ...a puha talpú jött be amíg nem ment teljesen jól...utána viszont hamar áttértünk ilyenre...persze lehet hogy hamar megtanul stabilan menni,lehet több idő kell.szerintem elsőnek szerezz be egy puhábbat.pl. a kínai üzletekben lehetett anno kapni nagyon könnyű,puha talput...az nem drága,aztán ha szépen tartja a lábfejét akkor mehet ez.nekem olyan érzésem volt amikor ilyet adtam rá próbaképpen,mintha szegény gipszben lenne...
2012. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Találtam neked valamit...körülnéztem mert a kis lánykám 5,5 hónapos,lassan aktuális lesz.

[link]

2012. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiamnak ilyen van: [link]

Ő is most tanul járni. Mi járunk vele gyógytornászhoz, tőle kérdeztük, hogy milyet vegyünk neki. Ő mondta, hogy a Siestát ajánlja, de mindenféleképpen legyen a szandinak/cipőnek magas és kemény, erős kérge. Én azért arra figyeltem, hogy a talpa hajlékony legyen, mert némelyik cipőnek tényleg elég vaskor merev talpa van. Jah és ebben a szandiban is simán totyog a fiam, pedig még egyedül ő se megy, csak ha fogjuk a kezét.

2012. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem elég hajlékony a talpa. Én néztem nem rég. Olyat kell venni aminek teljesen hajlik a talpa.
2012. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!