Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gilisztás a baba akkor...

Ha gilisztás a baba akkor milyen a kakija?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 éves múlt. Mostanában többször olyan a kakija, mintha apró fekete szálakkal lenne tele. Nem tudom jobban leírni, kicsi, rövid, fekete, mintha rostok lennének.

Mi lehet ez?


2012. jún. 9. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha gilisztás, akkor fehér, fonál szerű szálak vannak benne, nem feketék.
2012. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Az én gyerekem volt gilisztás,de azt észrevettem ,mert konkrétan tényleg kis fehér undorító teremtmény volt látható a székletben... Menjetek el orvoshoz. Kérni fog majd székletmintát és kivizsgálják ... :)
2012. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
fekete... banán?
2012. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, hogy ha férges lenne akkor fehér valamik vannak benne.

Elviszem orvoshoz, De addig valakinek valami ötlet, hogy mi lehet ez? Esetleg meg nem emésztetlen rostok?

2012. jún. 9. 15:26
 5/14 A kérdező kommentje:
Banánt sokszor eszik, nagyon szereti. Ha tényleg valami gyümölcstől, akkor az nem baj ugye?
2012. jún. 9. 15:27
 6/14 anonim ***** válasza:
jól gondolod! Rostok! A fiamnak is volt ilyen néha. Ha férges lenne azt észrevennéd!
2012. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valami teendő vele?
2012. jún. 9. 15:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki nénink azt mondta,hogy ha lehet a banánt ne adjuk sűrűn neki.Max.hetente 1x.Pont a nehezen emészthetősége miatt.
2012. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem! Kipróbálom, hogyha keveset kap akkor lesz-e változás. Nehéz dió, mert ezt szereti legjobban a gyümölcsök közül.
2012. jún. 9. 15:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem!:)Nálunk is a banán volt a kedvenc!:)De szépen lassan leszokott róla,biztos lesz neki majd másik kedvence is.
2012. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!