Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos kislányom hajnal 5...

9 honapos kislányom hajnal 5 kor kel és 15 percenként sirdogál. Nappal csak fél orákat alszik. Ti mit tesztek mikor fél ora után felkel és látjátok rajta hogy fáradt álmos még de nem alszik vissza?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 4,5 hónapos,de ugyanez a problémám. 6 hetes kora óta ez van. Jó tanácsom nincs,csak szépen lassan megőrülök,mert sajnálom,hogy nem alszik,de sehogy nem tudom visszaaltatni.

Együtt érzek és remélem valakinek lesz valami jó tanácsa

2009. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha felébred fél óra után, nyilván még álmos, akkor én mindig benne hagyom a kiságyban, visszaadom a cumit, megitatom vízzel, és kijövök a szobából.

ilyenkor sír kicsit, aztán visszaalszik

ez általában bejön

hülyeségnek tartom ilyenkor kivenni és folytatni a napot, mert csak nyűgösködés lesz belőle, mert kialvatlan

inkább sírjon 5 percig, majd ébredjen vidáman, kipihenten

2009. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy oldottam meg, hogy alvásidőre elvittem sétálni, jót aludt a babakocsiba és addig elintéztem a dolgom. Vagy ki lehetne próbálni, hogy megetetni ...stb és berakni a kiságyába és magára hagyni picit. Ne aggódjatok ha picit sír, (azért van bennük 1 kis hiszti is :))de túlzásba sem kell vinni. Szerintem az a fontos, hogy a napi rutinjuk meglegyen, mindig u.az. Nekik monoton, de párosítani kell valamihez az alvást. Most 10 hónapos a lányom, reggel 6-kor kel, 9-10 között visszaalszik 2,5 órát ill. du 4-5 között 1 óra, de max. 6-ig engedem hogy aludjon, így 9 körül kezdődik az esti alvás. Lehet, hogy kicsit szigorú voltam eleinte, de megszokta és most már én is tudom, hogy mikor mit lehet csinálok. Kicsit tudok előre tervezni. Ja idő közbe nagyvárosból falura, (kertes házba) költöztünk. Itt már annyira nem sétálok délelőtt, a teraszra kiteszem babakocsiba és tologatom kicsit.:) Sok sikert lányok!!
2009. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!