Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7-18kg-ig szóló pelenkát rá...

A 7-18kg-ig szóló pelenkát rá lehet adni 18 kg-os gyerekre?

Figyelt kérdés
A lányom kb.11 kg,ma vettem egy ilyen csomagot,és alig bírom ráadni.A gyártók komolyan gondolják hogy ugyanaz a pelenka jó lehet egy 7, és egy 18 kg-os gyerekre is?Ez szerintem óriási különbség.
2008. ápr. 26. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hááát,igen.Nem is annyira a súlly inkább a szélesség ami számít.Bosszantó,hogy nem kényelmes a pelus,ami valljuk be nem egy olcso dolog.Valójában gyártófüggő az hogy milyen a pelus,nekünk most olyanunk van aminek jó széles sávban állítható a derékbőség erről el tudom hinni,hogy jó a nagyobb gyerekekre is.
2008. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a testalkata. Ha emgnézed, láthatod, hogy irtó nagy átfedés van a pelenkák egymás után jövő méretezésében: 7-18 kg, majd asszem 10- jön a következő? Dundibb, vagy pocakos babáknak nagyobb kell, vékonyaknak még talán jó lehet. A 4 éves fiam például csont és bőr, ilyen alkat, jó, ő már nem pelenkás, de sztem még jó lenne rá az a méret, amit most az 1 éves húga használ :D
2008. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!