Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés

[link]


rizikós garancia nélkül vásárolni???



2012. jún. 10. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát eléggé,én nem venném igy meg!Az egyik ismerösöm vett igy a teszveszen vagy a vaterán valami babás dolgot!A képeken nem ugy nézett ki mint ahogy megkapta! :(
2012. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én már vásároltam tőle játéktárolót, bútort több tízezer forintért, megjött előre utalás után, a leírtaknak megfelelt, joó minőségű terméket kaptam, pici esztétikai hibával, ami nem befolyásolja a használatot.


A babakocsi karfáját a gyerek is megfogja rágni:) vagy ha nagyon zavar akasztassz oda egy játékot!


Szerintem bőven megéri ennyiért, hisz Mózes, és sportrész!

2012. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól néz ki csak nagyon nehéz. Meg nincs túl sok leírás hozzá,kérdezgesd az eladót. Sport rész mennyire dönthető, felrakható e mindkét irányból. A kerekei felfújhatóak e (legalábbis a nagyok), adnak e hozzá pumpát, pelenkázó tatyót, lábzsákot.....ilyesmi. Az ára tényleg kedvező:)
2012. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Itt a boltban 200ft-tal olcsóbb.

Hívd fel őket és kérdezz rá a garanciára


[link]

2012. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy minden képen ugyanaz a kocsi van? A tolókar mintha más lenne. A teljes, mózeses képen egyben van, a másikon mintha szarv lenne és valami piros gomb is van rajta. Nem ismerem a kocsit, de én garancia nélkül nem merném bevállalni, pddig olcsó.
2012. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tőlük vettem a babakocsinkat, szintén kiállított darab volt, semmi gond nincs vele, már nyúzzuk egy éve. Minden rendben ment, gyorsan postázott és nekem még extra dolgokat is lecentizett a kocsin kérésre.
2012. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!