Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb itatópohár?

Melyik a legjobb itatópohár?

Figyelt kérdés
Most nubyt használunk, a Dm-eset, ez jó lenne, csak az vele a baj, hogy mindig kiszívja belőle a levegőt és behorpad a pohárka teteje és mindig igazgatni kell. Viszont kialakításban ilyen kellene, amiből úgy tud inni, hogy nem csak szívja, hanem a csőrös részt össze tudja szorítani a szájával és úgy jön belőle az ital, mert próbáltunk kemény műanyag csőr részű itatópoharat is, de nem hajlandó belőle szívni.
2012. jún. 10. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mam-os több féle is van van puha csőr,és kemény csőr.Nagyon jó.
2012. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a MAM-ra szavazok! Kipróbáltuk már mi is a Nubyt, az Aventet, egy másik DM-est, de mindből folyt a víz, a MAM viszont jól zár és van puha illetve kemény csőrű változata is!
2012. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tomme tippe
2012. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tommee tippee, szerintem is. Most ilyet használunk:

[link]

Nagyon bevált a 15 hós fiamnál. Mam is volt, de az nem volt jó, folyton lecsúszott róla az a műanyag izé, ami csepegésmentessé tette volna.

2012. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretem az Aventosokat, a legjobb az újfajta szívószálas itatópohár, nem ömlik ki belőle semmi és tudja szívni, az a kedvence.
2012. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Grófházy ***** válasza:
én mindenből tommee tippet vettem,és nem bántam meg.legközelebb is azt veszek.
2012. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!