Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha az egy éves...

Nagy baj ha az egy éves lányom még nem igazán eszi a darabosat?

Figyelt kérdés
Hiába próbálkozok mindig öklendezik tőle,nagyon erősen.Nem merem erőltetni..de akkor tehetek ez ügyben valamit?
2012. jún. 10. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lányom is ilyen. 11 hónapos lesz, de ha darabosat kap ebédre, akkor jön a világháború.. nem értem miért!


Ráadásul a kekszet és minden mást simán megeszi, ha a kezében van vagy a szájába adom pl. kézzel.

Nem értem a logikáját.. :/

2012. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ilyen (volt). Szerintem erőltetni nincs értelme. Sok-sok türelem kell, és hidd el bele fog jönni! Az is számít hány foga van már? Van-e rágó foga? Éppen nem jön-e foga?

Kislányomnak amíg ki nem bújt a rágó foga Ő sem fogadta el a darabos ételt. Néhány ételt már megevett de sokat turmixolni kellett, van hogy még most is turmixolok Neki főzelékeket. Amivel gondja van ami darabos és folyékony is egyszerre... ott nem tudja nyeljen vagy rágjon.

2012. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!