Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akciós most valahol a Milumil...

Akciós most valahol a Milumil Junior 1+ tápszer és a Libero pelus?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Csak ezt tudom, illetve, ha csatlakozol náluk a Rossmanó programhoz, akkor az első vásárlás után kapsz még 10% kedvezményt.

2012. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csatlakoztam,de liberora nem jár kedvezmeény....jelenleg csak a pampers sleep and play amire adnak,de ez nagyon rossz pelus..
2012. jún. 11. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha először vásárolsz a kártyáddal a regisztráció után, akkor minden babaás termékből kapsz 10 % kedvezményt
2012. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az Auchanban van Liberó pelenka akció:

[link]

2012. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem a rossmannban es csak a megjelolt termekekre vonatkozik az elso vasarlasnal!
2012. jún. 11. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor rosszul mondták. minden babás termékre vonatozik.


Önnek nincs más dolga, mint pénztárosunktól kérni egy Rossmanó kártyát, és a kártya hátoldalán található egyedi azonosítószámmal regisztrálni. Regisztrációját egy egyszeri, minden babatermékre felhasználható 10%-os kedvezménnyel jutalmazzuk, melyet a regisztrációt követő 2. munkanaptól tud felhasználni, 3 hónapon belül


[link]


de ha elolvasod az ÁSZF-et ebben is benne van, hogy minden babás termékre jár az egyszeri 10 %


[link] /babaprogram-aszf

2012. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amit linkeltem, az egy 500 Ft-os kupon a Libero-ra és ezenfelül mondtam a Rossmanót, ahol minden babás termékre vonatkozik az első vásárlás -10%
2012. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazad volt, engem Fehervaron felre informaltak. Ma Dunaujvarosban meg azt mondtak, amit Te. Jar mindenre, be is vasaroltam. A kasszanal meg kozoltek, hogy muszaki hiba miatt nem megy a rendszer :) Jo, mi? Nem tul felkeszultek :)

A tescoban kaptam liberot, duo pack 6890. -, Milumil junior tapszer duo pack 1, 2 kg 3990. -. Juni 15 -21 ig pedig a pampers zold lesz 3090. -. (4-es meret) ja es a milumil tejpepek meg mindig akciosak 3db 3x590 be kerul. Libero torlokendo pedig 299. - Remelem segitettem masoknak is!!!!!

2012. jún. 12. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!