Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tényleg megtörlitek a...

Ti tényleg megtörlitek a babák arcát törlőkendővel? Többre rá van írva (konkrétan neogranormon, pampers) hogy arra is használható. Néha jó lenne evés után hazsnálni, de nem mertem még.

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
És miért nem mered? Születése óta töröljük vele az arcát, mert a textilpelustól kidörzsölődött, soha nem volt semmi baja, pedig elég érzékeny bőrű. Sőt, mi Huggiest használunk popsira, Neogranormonost meg minden másra.
2012. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
persze, amire nincs ráírva, azzal is megtörlöm, de nem a száját, csak a pofiját. Főleg útközben nagyon jó. Otthon régi rongyot is használhatsz, bevizezed és megy a mosásba utána.
2012. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%

Próbáld ki magadon, milyen "fantasztikus" érzés...

Én magamra sem használok semmilyen törlőkendőt, írtózom tőlük. De ízlések és pofonok...

2012. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Persze, hogy megtörölöm,bármelyikkel.
2012. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Hát én meg magamra is használok, intim törlőkendőt és utazásokkor frissítő kendőt is.
2012. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
3-as! Még sminklemosó kendőnek is jó!! Magamat is törlöm vele, igen, kezet, arcot simán, de mint írtam, a szájába ne kerüljön, mert van, amelyik keserű.
2012. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nekem is van törlőkendőn, semmi bajom velük, csak a babám olyan ami ar arcához ér, már akarja is nyalni, enni. Bár attól hogy a nyelve esetleg megérinti nem lesz baja tőle gondolom, nem rágni fogja. Majd gyors leszek...Köszi a válaszokat
2012. jún. 11. 12:06
 8/21 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Én is használom az arcára is, sőt mondok jobbat! Kicsinek állandóan lebányászta a pelenkázóról, kiszedett belőle, és azt csócsálta. Nem tudom miért, de imádta az ízét.
2012. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én csak akkor törlöm meg az arcát is ha homokos lesz, vagy piszkos, mert ezzel lejön a nagyja amíg haza érünk utána megy a kádba a gyerkőc egyből, ha nagyon összekoszolja magát. 15 hós fiúcska mamája
2012. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyszer töröltem le az arcát,rá 5 percre vörös lett és felhólyagosodott az arca.Gyorsan vittem lemostam róla,rendbe is jött a kis arca.Inkább a tiszta víz.
2012. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!