Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ivólevet ihat a baba?

Milyen ivólevet ihat a baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos. Evés közben vizet szoktam neki adni, mert ha ivólevet kap, akkor nem kell neki a kaja. Viszont nagyon keveset iszik. Délutánonként mielőtt lefekszik babaivólevet szoktam neki adni vízzel hígítva. Arra lennék kíváncsi a babaívóleven kívül vehetek e neki valamilyen más 100%-os ivólevet? Márkára vagyok kíváncsi.
2012. jún. 11. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom cappy alma 100%-ost kap 1 dl alma 2 dl víz hígításban. Szereti. Sógorék is alma levet adtak a babának, bár ők nem 100%-ost.
2012. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Csinál te házilag gyártott alma, barack, meggylevet cukormentesen. Én csak ezt adnám neki, vagy cukormentes gyerekteát. Itt a nyár, szerencsére jönnek a gyümölcsök.
2012. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Sió Prémium őszit adtam neki, vízzel hígítva.

Az almát sosem szerette. A Cappy őszi édesebb, azt csak 1x próbáltuk.

De adhatsz már neki Pickwick gyerekteát is, ha elfogadja!

Vagy áztass csipketeát!

2012. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lányom 6 hós. házi ivólevet csinálok neki -barack,alma,répa... meg a teát is szereti amit 4hónapostól lehet -barackos. főleg ebben a melegben. de a barack azt mindent überel :))
2013. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!