Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babával ballagásra...

2 hónapos babával ballagásra menni? Mármint csak az kaja részére 33fős. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az öcsém 8.os ballagása lesz. Szóval nem hagyható ki. Mire vigyázzak, nem árt majd a babámnak az a nagy nyüzsi?
2012. jún. 11. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk már kisebb hasonló alkalmon amikor a fiam ekkorka volt. A babakocsiba befért minden holmi, ami egy kicsit hosszabb sétára kellhet (ő tápszeres volt ráadásul). Ami engem illet, én egy dolgot nem szerettem: ha mindenki dajkálgatni akarja. Ennek praktikus elkerülése végett, nálam volt a hordozókendő, és amikor nem a babakocsiban aludt, rajtam volt, így senki nem tapperolta a kezeit, illetve nem kellett visszautasítanom, ha dajkálgatni akarta.
2012. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly grilleztünk, kb. 25 fős társaság, a baba aludt szépen a babakocsiban, vagy kézről kézre ment, mindenki meg akarta fogni, nézelődött, jól elvolt, nem zavarta semmi, senki!
2012. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bátran! Mi 6 hetesen utaztunk először a nagyszülőkhöz, szülinapot is tartottunk, a kislányom végigaludta. :-)

Nehogy otthon maradjatok, neked is jót fog tenni, csak tényleg ne járjon a gyerek kézről kézre.

2012. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan!
2012. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért ne mennétek?Kislányunk 2 hetes volt mikor az első nagy családi szülinapozásra mentünk. végig aludta az egészet.

Egy kis kikapcsolódás soha nem árt.

Nem szabad bezárkózni a babával, minél jobban óvod mindentől annál fogékonyabb lesz a betegségekre.

2012. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
NA voltunk a ballagáson de inkább utaltam volna el az ajándékpénz ötszörösét. Csak a kicsinek nem lett baja de már ő is alakul. A férjem hányt ment a hasa 3 napig a lányom pedig azóta egyfolytában beteg. A kicsinek csak étvágya nincs biztos ráragadt a torokfájás. Úgyhogy király. T
2012. jún. 21. 13:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Túlparáztam bevonzottam a bajt...:(
2012. jún. 21. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez pusztán csak véletlen! Azért nehogy ne menjetek vele innentől kezdve sehova. Én is mindig parázok, de még jó hogy ebben a férjem sosem hallgat rám. Szeretném ha jönnétek, mondja kedvesen, és jól sikerül. Persze már én is lettem beteg, a kicsike picikét megfázott, de nagyon jól sültek el eddig. 4 hetes kora óta visszük mindenhova. Amikor 6 hónapos volt Belgiumban voltunk autóval. Azóta is gyönyörű emlék. Ebben a nagy melegben nekem sincs étvágyam, ráadásul a kaják hamar megromlanak, figyelni kell a hűtésre, lehet ezért hányt a férjed.

Jól tetted, hogy bevállaltad! :-)

2012. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érezzétek jól magatokat!

Bár Mi 'világjárók'vagyunk,a legkisebb is hamar kezdte nálunk;2hetesen 180 fős lakodalomban voltunk vele.Remekül érezte magát a zene,nyüzsgés ellenére is:átaludta:)

No para!:)

2012. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!