Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatrac vagy szivacsmatra...

Kókuszmatrac vagy szivacsmatrac? Miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 13:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
kókusz-tartja a gerincet,nem süpped be.
2012. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Kókusz, mert nekünk is ez van, meg a lányunknak is, és mindhárman ezt szeretjük. :))
2012. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%

Összefoglalva a kókuszrost legértékesebb tulajdonságait:

-természetes anyag

-nagyfokú természetes rugalmassággal rendelkezik

-nedvességet nem szív magába

-kitűnően szellőzik

-atka-, moly- és baktériumálló

-gátolja az asztmás megbetegedést

-kedvező hatású az allergiával szemben

-a hátgerincet stabilan alátámasztja

-felfekvéses betegeknek, illetve a dekubitusz kialakulásának megelőzésére különösen ajánlott

-különböző keménységben készül

-használat után a környezetbe kikerülve maradéktalanul lebomlik

2012. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Szivacs. Borzasztó kemény a kókuszmatrac. Az a pár kilós gyerek gyakorlatilag be sem süpped. És ha nem akarod,hogy telebukja a matracot a babád,akkor úgy is teszel föl vízhatlan lepedőt,azzal egyenes arányban következik,hogy nem szellőzik a kókuszmatrac,holott ez volna az egyik lényeges előnye.Volt kókuszmatracunk,két hét után vettem szivacsot.
2012. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. jún. 11. 13:52
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Hát mi vettünk kókuszmatracot, de nagyon nem jött be. Az első bajom az volt (ez mondjuk nem a matrac hibája), hogy a kiságyunk alja, egybelapos, így nem tudott szellőzni. A légzésfigyelő nem érzékelt a kókuszmatraccal. És a legnagyobb bajom az volt vele, hogy szúrt. Mintha sok ici pici tüske lett volna a lepedő alatt. pedig volt egy papírvékony szivacsos réteg rajta. Lecseréltük szivacsra.
2012. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A fiaimnak olyan volt hogy a két réteg szivacs közt egy réteg kókusz. Puha volt és tartotta is rendesen a gerincét.
2012. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

Hát én semmiképpen sem tennék a gyermek alá vízhatlan lepedőt, a mi kókuszmatracunknak pedig mosható a huzat része, és kb. 5 perc alatt meg is szárad, nagyon jó anyagból van. A sokat bukó lányunk büfijeit is felfogja a textilpelus, ami a feje alatt van, még a lepedőn sem látszik, tehát nem ázik át. :) És én pl. kifejezetten nagyon kemény dolgon szeretek aludni, a cél pedig babáknál pont az, hogy semennyire se süllyedjen bele.


Mi nagyon szeretjük, de jó minőségűt válassz mindenképp!

2012. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%

A kókuszmatracon egyik gyerekem se volt hajlandó aludni. Miután kíváncsiságból én is ráfeküdtem, világossá vált, hogy én se lennék hajlandó. Irtó kemény, kényelmetlen.

A szivacsmatrac kényelmes, könnyű tisztán tartani, könnyű mosni, pillanatok alatt megszárad, problémamentes.

2012. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
kisfiamnak 2 éve kokuszmatraca van, nem rossz, kicsit kemény, az elején föleg télen egy példet is tettem rá hogy puhább legyen. az utazoágyában ha nagy ritkán alszik anyukáméknál, abban egy házilag belevágott szedett vedett matrac van abban nagyon jokat alszik:) ha ujbol kezdeném, nem vennék kokuszbol, csak matracot és ujat.
2012. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!