Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letehetem egy órával korábban...

Letehetem egy órával korábban aludni 6 hónaposomat?

Figyelt kérdés

Orvoshoz kell mennem és este 7-re kaptam időpontot.A babámat ekkor szoktuk fürdetni,utána cici és alvás.

Letehetem egy órával korábban,hogy biztosan odaérjek a dokihoz?Vagy mi a megoldás?


2012. jún. 11. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Fürdesse meg apuka, ha le tudod fejni a tejet, azt is odaadhatja cumisüvegből. (Már ha van.) Vagy pedig előrébb-hátrább csúsztatjátok az esti rutint.
2012. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én inkább elcsúsztatnám, és később fürdetném.

Tuti, hogy az én kislányom akkor még nem lenne álmos. A fürdés+cici oké, de az alvás nem menne, és még a dokihoz sem biztosan érnél oda.

Szóval ha nem maratoni orvoslátogatásra mész, inkább ha hazaérsz, akkor altasd! Addigra akár meg is fürdetheti Apa.

2012. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy válassz köztes megoldást, hogy esetleg apuka se pánikoljon az egyedül fürdetéstől :) Fürdesd meg, készítsd össze neki a lefektetéshez való dolgokat. A lefejt tejet megkaphatja cumisüvegből aztán apukával játszhatnak. Ha pedig elálmosodik akkor apuka álomba ringathatja.
2012. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha elfogadja előbb is a cicit, ha előbb is álmos és el is alszik, akkor persze, leteheted őt előbb.

De ha jó az időérzéke, akkor nem fog csak úgy elaludni egy órával előbb. Lehet nem is kér majd enni, mert még nem éhes...

Én vagy lefejnék neki tejet és majd apuka odaadja neki, meg le is fektetheti este, ha még nem vagy otthon. A fürdetést meg előbb megcsinálnánk, ha apuka nem akarná egyedül.

2012. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csúsztatnám.

Mielőtt elindulnék, megpróbálnám megszoptatni, aztán irány a doki. Megkérném az apját, hogy próbálja húzni a dolgot, játsszanak, vagy menjenek el sétálni akár egy fél órára(ha egyedüli gyerek) csak aztán fürdessen, kb 30-45 perccel később,mint szoktatok.

Így kb. vissza is érnél az esti szopira.


Nekem is fél éves a lányom,rájöttem hogy ő sokkal jobban viseli ezeket az eltéréseket, mint ahogy én gondolom, sokkal rugalmasabb. Ne aggódj, minden rendben lesz:)

2012. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Cumisüvegből semmit nem fogad el,még a lefejt tejet sem :( Ha a fürdés akár 5 percet is késik akkor kiveri a raplit.Emiatt gondoltam,hogy megpróbálnám hamarabb,és ha nem megy akkor apuka foglalkozik vele amíg hazaérek.
2012. jún. 11. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült az estétek?
2012. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap este voltam dokinál.megfürdettük a picit 6 órakor,majd cici és elaludt.8-ra értem haza addig 2x kelt fel de apa visszaringatta.Nem zavarta össze nagyon a korábbi fektetés,igaz délután már nem engedtem aludni.Reggel 7 körül ébredt,meg este a szokásos :)
2012. jún. 13. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Ügyesek vagytok!! :)
2012. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!