Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Iszik éjjel a babád?

Iszik éjjel a babád?

Figyelt kérdés
Nekem 1 éves a fiam, és eddig nem volt nagy ivó, örültem, ha napközben megivott 2-3 dl-ert. Viszont mióta vannak ezek a melegek, és beszorul a lakásba (szellőztetés mellett is) Éjjel is elkezdett inni. Eleinte pár kortyot, de most már 2-3 dl lemegy éjjel is. Gondolom a meleg miatt normális, de nem fog "rászokni" és mondjuk télen is csak a megszokás miatt felkelni?
2012. jún. 11. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szomjas,itasd,de vigyázz mert van aki utána csak megszokásból kel,mint az én lányom is.Helyette a cumiját adtam vissza,kicsit meglepődött,de elfogadta,azóta nem kel éjszaka.
2012. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiam másfél éves múlt. Ő sem nagy ivó, de ezekben a nagy melegekben dupla annyit iszik, mint eddig, de nem éjjel. Evés és ivás nélkül átalussza az éjszakát.

Próbálj meg neki napközben többször inni adni, meg este, lefekvés előtt is itasd meg, amennyit igényel.

2012. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányom is nagyon sokat iszik, de éjjel nem kell neki. Max azért mocorog, mert melege van, vagy fázik. De nem iszik már, ebben a melegben sem.
2012. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont ma írtam ki egy kérdést, hogy a 19 hónaposom rengetegszer felsír és iszik éjszaka. Azt hiszem én elrontottam. Azért kezdtem el éjjel itatni, hogy gyorsan abbahagyja a sírdogálást, nehogy a nagy tesó felébredjen :) Most meg már rohangálhatok akár 10x is egy éjjel.


De nem tudom mi a megoldás, mert nappal meg nem hajlandó sokat inni...

2012. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itatom nappal is meg lefekvés előtt is, de felkel így is éjjel, és mutogatja a poharát, hogy kér. Ha elrakom, akkor is arra mutogat, ahol lenni szokott a pohara. :) Cumit nem fogadja el olyankor.
2012. jún. 11. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!