Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elemes vagy akus orrszivóról...

Elemes vagy akus orrszivóról tapasztalatok, vélemyények?

Figyelt kérdés
Esetleg egy jól beváltmárkát ha ajánlanátok megköszönném nem szeretnék "mellényúlni"!
2012. jún. 12. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok a Pesztonkával (elemről és hálózatról is üzemeltethető).
2012. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tényleg annyira halkak hogyakár alvás közben is lehet csinálni?
2012. jún. 12. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Pesztonka van, én szeretem. Alvás közben még sosem használtam, így erre nem tudok válaszolni.
2012. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de halk? mert most porszivós orrszivónk van ami a fiam számára felér egy gyerek kinzással már alapból a hangja miatt is:)
2012. jún. 12. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is pesztonka van, halkabb mint a porszívós, és a 7 hónapos fiam nem fél tőle. Nem tudom melyik a jobb mert még nagyon taknyosak nem voltunk, csak párszol használtuk ha piszok volt a fiam orrában, azt minden gond nélkül kiszedte.
2012. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a porszívósat használjuk,mert nálunk majdnem hogy szereti a kisfiam.Viszont pár napja elromlott a porszívónk és akartuk használni az elemesünket (vésztartaléknak vettük):LivingLAB-os,Brendonban vásárolt.Azt hittem kidobom a kukába,mert semmit nem ér.:( Olyat semmiképpen ne vegyél,szerintem,mert semmire nem való.Mi maradunk a porszívósnál .
2012. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Halknak azért nem mondanám a Pesztonkát, de nem fél tőle a 4 hós Kicsim és kijön vele a "cicakaka". :)


1.

2012. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 12. 21:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco van, 10 ezer forint volt, halk, de egy lapát kaki. Az elején még valamit kiszedett (nem annyit, mint a porszívós), de pár használat után már semmit nem csinál. Pedig kicseréltem az elemet, hátha az a baja, de nem, egyszerűen "elfáradt".
2012. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pesztonkánk van nekünk is, 2 éve használjuk, jól működik. Jóval halkabb, mint a porszívónk, de azért aludni nem lehetne mellette.
2012. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!