Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik ilyen babakocsi vagy...

Létezik ilyen babakocsi vagy nagyon az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Mózes és sport rész is legyen hozzá, és az utóbbihoz is szükségünk lenne lábzsákra. Súlya nem számít,de szeretném ha nagyobb kerekei lennének. És szép tágas kocsi lenne. Néztem volna apc 682 kocsit,de olyan szűk, kizárt h az én kis vasgyúróm majd beleférjem, az első csemete is 4 kg val született.


Hordozó nem szükséges hozzá, a tolokarja,pedig egybe legyen, ne kétszarvú.

Ja és ami a legfontosabb, ne legyen horribilis áron:):):

Lehet hazsnált is ha nagyon szép megkímélt állapotban van


2012. jún. 12. 13:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mikado Aston új.... 79-ért tudok. Nagy kerekek,80 cm-es mózes,sport és hordozó + lábzsákok...esővédő+szúnyogháló+napernyő....rengeteg színben...Egyszerű csukni...nézd meg,ha kell elérhetőség az eladóhoz adhatok...Csak új!
2012. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

amikor elolvastam a kérdést, egyből a PS682-őt akartam pedig mondani :) nekünk ilyen van és imádom, bánom, hogy az első fiammal nem ilyet vettem. Amúgy 4 kilóval született a "kicsi" és bőven elfér benne, pedig már 4 hós és majd 8 kiló.

A bevásárlókosár szuper nagy, belefér egy bevásárlás és imádom, hogy minden tartozékot lehet előre-hátra nézve is csatlakoztatni a vázra.

És olcsó is a kategóriájában szerintem, használtan 40e-ért vettem, de vadiújnak néz ki még mindig. A tolókar egyben van és egy kézzel is tudom irányítani, ami nem utolsó szempont, amikor a nagyom kezét is kell fogni közben.

Annyi a bajom vele, hogy a patkánál lábbal rá kell segíteni, mert nehéz megbillenteni kézzel - de legalább nem borulékony, mint pl a quinny.

Mindkét részhez volt lábzsák is.

Ami még tetszik, hogy a sportrészen a napfénytető nagyon nagyra lenyitható, nem kell külön napernyő.

2012. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszik a pc 682,de nagyon kicsinek tűnik,annyira félek, hogy nem fog elférni benne.

Szept-re várjuk a kistesót, hát nem tudom....

2012. jún. 12. 13:25
 4/20 A kérdező kommentje:
Meg ugye nekünk kb 4 hónaposan tél van, bundazsák, pléd...
2012. jún. 12. 13:26
 5/20 anonim ***** válasza:
Húha, hát nem tudom, nekem mindkét gyerkőc tavaszi. Szerintem kategóriájában az egyik legnagyobb mózese a PC-nek van - esetleg a Bertoni Plasmát nézted már? Anno azt is nézegettem és tetszett, de már nem emlékszem, hogy a PC-nek vagy a Bertoninak volt-e nagyobb mózese.
2012. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekünk art3*3-as van.Pont megfelel az elvárásaidnak,nálunk is nagy baba van,mózest így is 7hónaposon cseréltük le,olyan jól aludt benne!Annyi,hogy nem olyan könnyű,de azt írtad,hogy nem lényeg!
2012. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
az enyém ilyesmi.ha érdekel küldök képet most akarom eladni.üdv
2012. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
okés, elad@citromail.hu-ra küldheted,megnézem:)
2012. jún. 12. 13:58
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogjátok kihúzni a PC-vel a telet. Túl kicsi annak a mózese. Amikor megálltam mellette az enyémmel, akkor nagyon jó döntésnek bizonyult, hogy nem olyat vettem. Mondanám, hogy vegyél olyan kocsit, mint az enyém ( [link] de ez nem éppen olcsó kocsi.
2012. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Néztem ezt a kocsit is,amit léinkeltél kedves utolsó.

Nagyon nagyon tetszik,valóban nem olcsó. A férjemnek meg sem merem mutatni,mert szívrohamot kap:):)

2012. jún. 12. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!