Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Dm-es Babylove pelenka 3-as...

A Dm-es Babylove pelenka 3-as méretűben milyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen minőségű?Vékony, mint a pampers vagy a huggies vagy olyan vastag, mint a libero?6 kg.-tól van ugye?Eddig Huggies pelust használtunk, de azt hallottam róla több embertől hogy az csak a 2es méretig jó..Vagy az aldis mylove a jobb?Arról is hallottam hogy nagyon jó.

2012. jún. 12. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éppen vékony fajta, de nem is vastag. 4kg-tól van, ha jól emlékszem.
2012. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Középvastagságú,szerintem a legjobb márka.Nekünk a pampers meg a libero sem vált be,ez viszont igen-Bátran ajánlom!
2012. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1-es és 2-es méretből mi Liberót használtunk, ahhoz tudok viszonyítani. A DM-es Babylove tapintásra vékonyabb. De nekünk bevált, 3-as méretet eddig csak ezt használom, már 6 hete. 4-9 kilóig van. Az első 100-as dobozt ajándékba kaptuk, utána meg már azt vettem, azokon még kiskacsák voltak. Amit most vettünk, azon nyuszik vannak, és más mint az előző, sokak szerint rosszabb, de nekem ezzel sincs baj. Az éjszakát is bírja, sosem ázott át, pedig 9 körül adom rá este lefekvés előtt, és 6-ig, 7-ig alszik, szóval addig nem cserélem.

A kaki talán 4-5-ször folyt ki, amikor különösen nagy adaggal tisztelt meg :)

12 hetes Kisfiú anyukája

2012. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó minőségű. Rengeteg pisit elbír, az esetleg hígabb kaki sem jön ki belőle. Én 3 éve a fiamnál is a Babylove-t használtam, és most a lánykámnál is. Szerintem ugyanolyan jó minőségű maradt.
2012. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!