Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai anyukak, mit adtok...

Angliai anyukak, mit adtok egy ev koruli babatoknak tizoraira, uzsira? Tejpepet, uveges gyumit, pelust, popsitorlot melyiket ajanljatok?

Figyelt kérdés
Nemsokara megyunk ki es ott nem kaphatoak azok, amiket most eszik... Milumil tejpep, milumil junior tapszer , libero pelus, hamanek gyumi, kecskemeti uveges bebietel, turokrem, activia yoghurt... Segitsetek! mire csereljem majd ezeket es hol kaphatoak olcson? A viz ihato vagy asvanyvizet adtok?

2012. jún. 12. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Habár én nem vagyok anyuka, de néha családban lévő gyerekeknek szoktam venni dolgokat. Itt is ugyanúgy mindent lehet kapni. Habár az echte magyar termékeket itt nem találod meg, de a többit igen + sok mást. Van sok olyan, aminek a csomagolására rácsodálkozol, h nahát, az olyan mint az xy otthon, csak más a neve. Most pl rákerestem a Milumilra, ami idekint Aptamil néven fut. A tápszereket számozzák, de rá van írva a korhatár is. Szerintem minden téren nagyon jó idekint a választék.

Nem tudom, h otthonról működik-e, de a Tesco, Asda honlapján nyugodtan nézelődhetsz. Nekem Angliában ez volt a kedvenc boltom, itt is sok babás cuccot lehet kapni: [link]

2012. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hipp babaételek is vannak, ráadásul olcsóbbak, mint otthon. Activia joghurt is van, meg van direkt babajoghurt is.
2012. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszonom! A hippet lattam, de azt nem szereti. A tejpeptol majdnem hanyt, a bebieteleket kikopi... Gyumolcsbol is kiserleteztem, de a hamanek amibol mindegyiket szereti. Neztem, akkor a milumil tapszer megfeleloje az aptamil. Hat remelem az izuk is hasonlo :) Tejpepet esetleg tudtok ajanlani melyik finom? A milumil edesebb.. amit most eszik. Es pelust hol és milyet vegyek??? Itthon csak a libero, ami nem azik at.
2012. jún. 12. 23:39
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h hány kilós a babád, de az Amazonon nagyobb keresgélés nélkül ezt találtam: [link]

Bizonyára a többi méretet is megtalálod rajta. Boltban elvileg nem árulják itt.

2012. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Pelust Huggiest hasznalunk 2dobozt veszek akciosan 15vagy 18fontert.Popsitorlot is Huggiest 1font csomagja.De van a "szazasboltba" 2csomag 1font es hasznalhato minoseg ha sporolni akarsz.

Bebietelt az elejen vettem Hippet vagy Heinzet.Vannak babajoghurtok 6kis doboz 1font es nagyon finom en is szeretem.Olyan mint a Petit Danone.

Csapvizet kap de o itt szuletett neked ajanlanam az asvanyvizet mert nincs hozzaszokva.

Barmi mas kerdesed van meg vagy kihagytam valamit irj es segitek.

2012. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja tejpepet is vettem a lengyelboltba.Nekik sok a magyarhoz hasonlo termekuk van.
2012. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Melyik markaju tejpep finom? a pelust, babajoghurtot hol szoktad venni? Ez mar az uj huggies pelenka?, mert a regi atazott mindig es errol valtottam a liberora.
2012. jún. 14. 14:15
 8/19 A kérdező kommentje:
Es a tejpepet megtudod mondani, hogy milyen arban van? milyen markaju? Koszonom!!!!
2012. jún. 14. 14:17
 9/19 anonim ***** válasza:

A tejpep Bobovita markaju a kek csomagos vizzel a narancssarga tejjel elkeszitendo.Finomak ,en kostoltam termeszetesen van sargabarackos,epres,kekszes stb.

Mar az uj szuper szaraz Huggies van mindenhol.Neha nekunk is atazik ha sokaig alszik.Nem garantalom hogy nedvszivobb a regitol.

2012. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A joghurtot barhol megveheted 1fontert ,a pelust viszont az Asda-ba vesszuk de van hazhozszallitas igy nem nekunk kell hazacipelni.

A tejpep pedig olyan 1.40korul van.400Forint durvan.

2012. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!