Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most rossz anya vagyok?

Most rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés

1,5 hete szultem meg az ikreimet. Ok nekek.az elsok. Viszont ugy erzem nem vagyok a helyzet magaslatan felvaltva sirnak. kicsit nehez fozni, takaritani es az ikrekre vigyazni.

anyosom nem segit csak cseszegetni jon at, belem.kot hogy mert nincs meg kesz a vacsora a fiacskajanak amire hazaer a munkabol.

Vagy abba kot bele hogy kulonbozo szinu ruha van a babakon es hogy en rossz anya vagyok ha nem tudom.megkulonboztetni.

Ugy erzem nincs semmi erom. Enni nincs idom. a gyerekek sirnak sztereoba. De probalom magam utolerni megis anyosom allandoan belemkot. amikor megkerem hogy segitsen azt mondja hogy o mar felnevelt 3 fiut. nincs kedve. Mit csinalok rosszul? elvagyok.keseredve. csak az tesz boldogga ha a babaimmal foglalkozom :( ugyerzem csodott mondok mint anya es feleseg.



2012. jún. 12. 19:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinalsz rosszul! Le a kalappal inkabb! Sajnos vannak ilyenek , mondanam hogy mond meg neki hogy semmi köze hozza ( a dolgokhoz) de sajna a parod ede anyja :/ ezert nem is tudom mit mondhatnek, de az biztos nem vagy rossz anya!
2012. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Még egyetlen újszülöttel sem könnyű. Minden elismerésem! Anyósodat ne engedd be a lakásba!
2012. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy a l.üke anyósod véleményére hallgass!!!!

Olvastam egy könyvben, h szülés után azok a legjobb barátok, rokonok, akik ha látogatóba jönnek, főznek az anyukának egy teát vagy akár egy levest, pörköltet.... Hát nem igaz??:)

Ikrekkel, egyedül vagy ? Szánalmas az anyósod!!!!!!!!!

2012. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Édesanyád nem segít?
2012. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ferjem 6 ig dolgozik aztan szokott segiteni. vigyazik a fiukra amig en teszek-veszek vagy akarmi.

Segitsegem nem nagyon van, szuleim sajnos meghaltak, 2 bararnom.szokott hetvegente meglatogatni de sajnos egyedul vagyok.

2012. jún. 12. 19:23
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálsz rosszul, nyugi. Dehogy vagy rossz anya. Most tanulod, tapasztalod ki az egészet, még teljesen új neked ez a helyzet. Még egy gyerekkel is nehéz, hát még kettővel. Párodat kérd meg, hogy ha teheti, többet segítsen. Az anyós kérdés nehezebb. Nekem szerencsém volt. Nálunk a nagyik versenyeztek, hogy ki mikor, miben segítsen. és még így sem volt könnyű. Szóval: ha hagyd az önbizalmadat letörni, örülj a gyönyörű babáidnak, húzd ki magad büszkén, hiszen két gyereke anyuka lettél. És ha kell, ne szégyellj sírni, ezzel ugyanis sok feszültséget tudsz levezetni :D
2012. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Küld haza a kedves mamát mert neked meg ehhez nincs kedved !!!

Ne hagyd magad, az első idő egy babával és segítséggel is nehéz.

Nincs esetleg lehetőséged segítséget felvenni?

Vagy megkérdezni a védőnőt hogy nem tud e ilyen lehetőséget?

Itt sok leinformált önkéntes van ,mert szeretnek segíteni és biztos ingyen és önzetlenül is mennének babázni.

Anyósodat meg üsse meg a guta .

Ne hagyd hogy bogarat ültessen a füledbe , ügyes vagy és erős ,Go :)

2012. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Először is csukd be az ajtót, ha a drága anyuka felnevelt 3 fiút akkor viszlát! Vagy segítsen egy vacsorával és neked ebéddel, vagy maradjon otthon, kérd meg a férjed, hogy szóljon rá. Te pedig nagyon ügyes vagy és gratulálok az ikrekhez. Vacsorát majd készíthet a férjed is, te foglalkozz azzal, hogy szoptass ha van tejed és egyél, és pihenj, nemrég szültél,örülnöd kellene nem ezeket kapni! Az első lépés a legfontosabb, hogy ne hallhasd az ökörségeket és hidd el utóléred magad!
2012. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálsz rosszul. Egyszerűen sok a feladat most hirtelen, segítség nélkül nehéz. Főleg hogy még gyermekágyas vagy. Anyósodnak mondd meg, hogy ha kötözködni akar, menjen inkább haza. Hidd el, az nem megoldás, hogy majd felrobbansz a dühtől. Vagy ahogy az egyik előző kommentelő írta, ne engedd be.
2012. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj,még egy gyerekkel is több idő kell hogy bele/összeszokjanak az anyaságba,nemhogy kettővel!A gyermekágy idején pláne de utána is,ne akarj mindent elvégezni,főzni stb.Egyenlőre koncentrálj a babáidra,ismerd meg a sírásuk jelentését,ritmusukat,és amikor csak lehet pihenj!És hidd el hogy jó anya vagy,és engedd hogy az anyai ösztönöd súgjon neked!Nehogy elkeseredj,már az nagy teljesítmény,hogy hirtelen 2x-es anya lettél,gyönyörűen bele fogsz jönni mindenbe!Gondolom a férjed nem várja el egy 1,5 hete szült ikres anyától hogy főt vacsorával várd mindennap?Azt meg ne hagyd hogy bíráljon az anyósod alaptalanul(nem értem miért van mindig ott ha nem segít)ha meg egy háztartásban éltek,végképp szomorú hogy neked kell főzni,már most.Fel a fejjel,pár hét és kialakul minden!Nem vagy rossz anya,hanem sokak által "irigyelt"(ki ne akarna ikreket)különleges ikres anya,akinek duplán nehezebb,de duplán fogja élvezni a fáradalmai gyümölcsét!Egy 2x es anyuka(akinek van egy iker testvére)
2012. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!