Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyiptomi kirandulas osszel...

Egyiptomi kirandulas osszel kisgyerekekkel?

Figyelt kérdés

Csak olyanok irjanak, aki gyerekkel voltak ott kiranduni!

Gyerekek nem fertozodtek meg a hasmeneses virussal? Adtatok nekik elotte probiotikumot vagy vmi mast? Mit tettetek azert, hogy ne kapjak el? Milyen idosek voltak?



2012. jún. 13. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
mi nem gyerekkel (bocs hogy írok) de a csoportos úton volt velünk egy család 7 és 10 évesekkel és mindkettő elkapott valami fosást, de szerintem azért, mert a szülők nem igazán vették komolyan, hogy nekik egyáltalán se gyümölcs, se zöldség. Értem én, hogy csábító télen a dinnye, de kibírhtó, hogy nem eszel belőe, még ha olyan guszta is a svédasztal. Viszont az idegenvezetőnek volt gyógyszere, attól hamar meggyógyultak (gondolom valami helyi sépci cucc)
2012. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi nyaralni voltunk ott,tavaly novemberben az akkor 20 hónapos lányommal.Nagyon szuper volt,a tenger csodás volt,

meleg,az idő mindig szuper.Érdemes "elit" szállodába menni

vagy olyan helyre, amit ismertek,mert eléggé pórul járhat

az ember.Mindenesetre mindenképpen,olyan szállodába menjetek,amiről véleményt lehet kérni.Például,ha a bookingon foglalsz szállást minden szállodáról írnak az emberek véleményt,na ezeket ajánlatos elolvasni.

Ami fontos:11 és 3 óra között a partra nem érdemes menni,

az égető nap miatt,mi 3 után mentünk le a tengerpartra,

de ekkor is legyen rajta kis sapka,napvédő krém.

Vizet mosdóból stb. helyről nem lehet,gyümölcsöt-zöldséget

nagyon alaposan meg kell mosni,és minden hasonlót.Utcai

étteremben enni nem igazán lehet.Vigyetek magatokkal kézfertőtlenítőt,zsebkendőt,mert a higénia romokban hever.


Bár,nagyon jól éreztük magunkat,szép hely és érdekes kultúra,ettől függetlenül nem hiszem,hogy odamegyek még egyszer.Végig paráztam,annyi rossz dolgot lehet hallani

róla,mindenre éles szemekkel kellett figyeljek,hiszen

csak egy rossz pillanat és megtörténik a baj.

Én inkább Gran Canáriát ajánlom.Csodás hely kisgyerekekkel,mesés az óceán,tiszta,jó a közbiztonság.

A hely varázsáról,hangulatáról,pedig ne is beszéljünk.

Fantasztikus!Playa del Ingles városát ajánlom.Hidd el,

nem drágább,mint Egyiptom,csak nem utazási irodán keresztül kell menni.

Igazából erről a helyről regéket tudnék áradozni.

Még annyit,hogy gyerekkel is nagyon jó,az idő is remek,az óceán sem hideg,és csodálatos hely.

2012. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam négy éve, de kisgyerekkel, a mostani politikai helyzetben még az üdülőövezetekbe se nagyon mennék. Egyszerűen veszélyes - már négy éve is mindenhol géppuskás katonák voltak. És néhány helyi elég tolakodó volt. Az ország vezetése változott, nem sima diktatúra, hanem katonai tanács vezeti. Hm, nézz utána ennek... van máshol is homokos tengerpart.
2012. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
gyertek nyugodttan..van egy motelem
2012. júl. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!