Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyháza Mustármag bölcsőde...

Nyíregyháza Mustármag bölcsőde! Ismeri valaki? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is érdekelne! Rokonunknak nem jött be! De nem tudom! Mikortól kezditek?
2012. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Megkérdezhetem,hogy miért nem jött be a rokonaidnak???Még csak nézelődök bölcsiket,egyenlőre,viszont ez tetszett eddig a legjobban!

2012. jún. 14. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ők voltak két csoportban is, de az egyikben verekedtek a gyerekek és nem foglalkoztak velük, a másikban meg többször kiment a gyerek és észre sem vették:( alig van játék, az udvaron semmi árnyék! Nem tudom, lehet elmegyünk valamikor egy próba napra!
2012. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ez nem túl bíztató :( az mondjuk tény,hogy nincsen semmi árnyék.

Pláne hogy még fizetni is kell...

2012. jún. 15. 08:18
 5/7 anonim válasza:

Szeretném leírni az őszinte véleményemet a bölcsődéről.

Mint minden anyuka(aki gondolkozik azon irassa-e be kisgyermekét a bölcsődébe)én is kíváncsian mentem be a fent említett intézménybe a 20hónapos kislányommal Grétával.

A vezetőnő nagyon szimpatikus volt, a csoportokat végigjárva döntöttünk Gréta korosztályának megfelelőnél.

A gondozónők igazán aranyosak,figyelmesek és ami a legfontosabb Gyerekközpontúak!Amit a legjobban szeretünk a bölcsődében az Angol foglalkozás és a zenei nevelés.

Nagyon büszke érzéssel tölt el,hogy a gyermekem bár még csak most kezdett el folyékonyan beszélni de már angol szavakat is tud (köszönés,színek,számok).

Nyitása óta járunk bölcsibe de eddig semmilyen probléma nem volt sem a csoportban és a bölcsődéről is jót tudok elmondani.Folyamatos foglalkozások vannak,reggel és délután is gyerekdalok szólnak a csoportszobába.

Lehetséges,hogy nincs még sok fa a Bölcsőde területén de folyamatosan fejlődik az udvar és mindent megtesznek a gondozónők és a vezetőnő,hogy a gyerekek semmibe ne érezzenek hiányt!

Csak ajánlani tudom de aki kételkedik nyugodtan bemehet és érdeklődhet a bölcsődevezetőnél és bepillantást nyerhet a bölcsőde életébe és saját maga tud majd dönteni!


Egy elégedett Anyuka

2012. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 timcsus válasza:
Sziasztok! Nekem is jó véleményem van a Mustármag Bölcsődéről. Kisfiam jár oda és nagyon szereti. De a lényeg az, hogy őt is viszont szeretik. A gondozónője egy fiatal lány, de nagyon ért a gyerekek nyelvén. Néha már ott tartunk, hogy csak Dettike (így hívják a gond.nőt)öltöztetheti, fésülheti. Nem hisztizik reggelente, hanem szívesen megy bölcsibe. Nagyon örülök, hogy ezt a bölcsit választottuk.
2012. szept. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól,hogy új intézmény nem biztos,hogy jó is.
2014. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!