Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen minőségűek a Brendonos...

Milyen minőségűek a Brendonos bodyk? (link)

Figyelt kérdés

Ezekre gondolok.

[link]


[link]



2012. jún. 13. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyanolyan minőségűek mint a tesco-sok csak drágábbak.
2012. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A tesco-s is 700 Ft darabja, az 5-ös csomag 3500 Ft-ba kerül.
2012. jún. 13. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy amiket belinkeltél, milyenek, de nekem jó tapasztalatom van a Brendonos ruhákkal.

Szerintem azok a legjobb minőségűek, tényleg megérik az árukat. Rengetegszer kimostam őket, mégsem lettek leéltek, nyugodt szívvel továbbadhattam őket a barátnőim babáinak.

Persze rohadt drágák, ez igaz.

2012. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy szoktam Tesco-sat is venni, pl. ilyen többes csomagolásúakat, de utálom, hogy elég korán kinyúlnak, főleg a vállrésznél.
2012. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem c&aban és a h&m ben sőt a scampnál sokkal jobban megéri ruhát venni olcsóbb,de jó minőségűek.
2012. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jó minőségűek, a színük sem fakul és tartják magukat. én nagyon szeretem a brendonos rucikat. persze van amit nem éri meg megvenni, úgy felárazzák,de ezek a body-k jó árban is vannak.
2012. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen járok a Brendonba bodykért. A linkeltekből is vettem már. Nagyon jó minőségűek, színtartók, nem fakók sok mosás után sem. Én mindig végignézem a sorokat, vettem már 400-ért is bodyt ott, mindig van olyan méret, amit leakcióznak, és azt a honlapon nem látni...Most ujjatlan bodykat vettem 499-ért, darabját. Eladni is könnyebb őket, még használtan is. Szóval nyugodtan vedd meg!
2012. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy darab van,még az öcsémé volt,aki 5 éves semmi baja,pedig hordta rendesen,vannak ott is egész jó áron dolgok,van hogy ott is veszek, a Tescosak vacakok nem bírják sokáig,szoktam venni még a C&Aban és a H&Mben.
2012. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bocsi hogy csak most reagálok rá. Szerintem ki fogjuk próbálni, veszek pár db-ot :) Szép napot mindenkinek! :D
2012. jún. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!