Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le fog szokni erről a kisfiam?

Le fog szokni erről a kisfiam?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos. 2 hete éjszaka nem kér enni, viszont éjjel van, hogy felkel és egy órán át is fent van. Bemegyek megigazítom, oda adom neki a cumit, de ő nem alszik vissza. Hallom, hogy beszélget. Éhesnek nem éhes, mert volt, hogy vittem neki a tápszert de nem itta meg, sőt még jobban felélénkült, mert kivettem a kiságyból. Ma is hajnali 3 és 4 között fent volt, de nem mentem be hozzá, mert csak gagyarászott magában, aztán egyszer csak csend lett és elaludt. Le fog erről szokni? Más is járt hasonló cipőben?
2012. jún. 14. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer biztosan leszokik róla!! :)

Azt írod 2 hete nem eszik éjjel.Ha nem sír mikor kel, akkor nem éhes meg szerintem nincs baja, csak megszokta, hogy bizonyos időben kel.Nem tudom mit adsz neki este vacsorának, de ha nem vagy ellene akkor adhatnál tejpépet, vagy Sinlac port neki, és akkor jobban tele lesz a pocija, és talán nem kel fel éjjel.

2012. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Este 7-kor tejpépet kap majd lefekvés előtt fél kilenckor még tápszer:)
2012. jún. 14. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 hónapis csinálta hogy éjjel 2x kelt és 2 órát ébren volt, de nem elvolt magával, hanem sírt és toporzékolt ha nem voltam vele és nem játszottam, aztán egyszer abbahagyta 7 hós volt akkor. Kinőtte. reméljü a tied is ki fogja nőni,kérdés hogy mikor és minek a hatására, választ viszont nem tudok :(
2012. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!