Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem a kisfiam 11-hónapos és...

Muhar zita kérdése:

Nekem a kisfiam 11-hónapos és altatás közben a kicsifejét forditja állandoan jobbrol balra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg 8 hónapos és ugyanezt csinálja és az esetek nagy részében ebből felébredés van. Magyarán : nem tud vmiért elaludni, nyugtalan, próbálja szegénykém, (lecsukja a szemét) de vmi zavarja. Ilyenkor tovább rintgatgatom a kívánt hatás eléréséig :)
2012. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
illetve megnézem, h nincs-e átázva, büfizett-e rendesen, lehet rosszul fogom, túl meleg/hideg van...stb. szóval ezeken "végigzongorázok". De mivel rutinos anya vagy már te is a 11 hónapossal, gondolom, ezeket Te is megnézegeted:))
2012. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem úgy van ahogy az első írja!


Altatja magát!!!!

2012. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám csak 2 hónapos, de ugyanezt csinálja a kiságyban elalvás előtt - kb. 10 perc, utána alszik. Így altatja magát.
2012. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem a kisfiam is ezt csinálja ö most 16-hónapos.Állitolag kinövi!
2012. nov. 29. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

szia, az én fiam is 11 hónapos, az ölemben, a vállamra dölve ezt csinálja 1-2 hete. Most jönnek a kisörlői, pont azóta kezdte, sztem egyszerűen kényelmetlen, nyomja a csontos vállam, ahogy ráhajtja a fejét. Legalábbis előtte nem csinálta, nem hinném, hogy hirtelen új altatási módot vett volna fel, de ki tudja.

Mindkét felső kisörlőnek kibukkant egy-egy csücske, de passz mikorra fognak rendesen kinőni... Majd utána kiderül.

2012. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!