Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresek olyan "készüléket"...

Keresek olyan "készüléket" ami nyugtató zenét, természetes hangot /tenger, szél. / játszik a babának. Kinek mi vált be? Ezzel esetleg sikerül rászoktatni a babát, hogy elaltassa magát, vagy ha felriad visszaaludjon?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem egy CD lejátszó és ilyen CD is megteszi, nagyon sokat lehet letölteni a netről. Mennyi idős a babád? (lehet, hogy beválik, de ha erre rászoktatod, mindig kelleni fog, ha egyáltalán beválik.) Mi a probléma? Máshogy nem sikerül megoldani?
2012. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
8 hetes a babám. Nincs probléma. Kézben alszik el és ha már mélyen alszik csak akkor tudom letenni, mert különben kinyílik a szeme és nem is alszik vissza, sírni kezd és ki kell vennem. Olvastam erről, gondoltam nem kell rögtön kikapnom és visszaalszik. De lehet inkább a simogatásra való visszaaltatásra kellene szoktatnom? Úgy, hogy nem veszem ki...
2012. jún. 14. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van altató macink. Tenger zúgását kapcsolom be mindig. Az enyém ha lerakom mindig megébred kicsit de ez visszaringatja. Nekünk bevált. Az első hetekben "nyugtatónak" is kiváló volt amikor nagyon sírt. Arra nem tudok válaszolni hogy meg tudnánk-e válni tőle, szerintem igen. Még nem próbáltam elvenni, de még sor kerülhet rá. 4 hós baba.
2012. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egy sima mp3 lejatszo is jo lehet erre. egy tonna album letoltheto


Nekem androidos progim van a tablamon ugyanerre :D

2012. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megírnád az altatómaci típusát, hogy rá tudjak keresni! köszi
2012. jún. 14. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan amit keresel:

[link]

Mondjuk nekünk semmi nem vált be: se zenélő körforgó, se ez, de legalább szépen világít.

2012. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fisher price elalvást segítő csikóhal!A legtutibb!!!


[link]

2012. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ez jött be mind két gyereknél.Tengerzúgást,esőt,szívdobogást és két dallamot lehet választani.

[link]

2012. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!