Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rosszul teszem,...

Szerintetek rosszul teszem, hogy kocsiban altatom a lakásban?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam, és a 2 éves kislányom alszik a hálószobában, a fiam meg a nappaliban babakocsiban, ha ébredezik visszaringatom. Ha egy szobában aludnának biztosan felkeltenék egymást.
2012. jún. 14. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán csak azért teszed rosszul, mert előfordulhat, hogy megszokja a babakocsiban alvást-ringatást, így később nem fog tudni nappal aludni kiságyban
2012. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezért nem tenném babakocsiba, mert megszokja a ringatást. De persze ha nincs más megoldás, akkor nincs mit tenni. :)
2012. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerria ***** válasza:
100%

Hasonlóan vélem...


Nincs játszószőnyeg, amire letehetnéd? vagy járóka, ilyesmi? Később lesz csak gond, most biztos nem.


Biztos hogy felkeltenék egymást? Éjjel együtt alszanak? Én kipróbálnám két hétig az együtt altatást, mert csak jobb lenne mindenkinek.

2012. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

éjjel nem kelti fel a kislányt mert mélyen alszik, meg nem is szokott hangosan nyöszörögni, csak felébred, szopi, aztán alszik is, de nappal ez nem müködne szerintem, habár most szöget ütött a fejemben, hogy kipróbálom az együtt alvást.vagy beteszem az utazóágyat a nappaliba.

köszönöm a hozzászólásokat!

2012. jún. 14. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam valahol, hogy két kisgyerek kifejezetten jó, ha egy szobában alszanak, a tévhittel ellentétben nem ébresztik fel egymást. Én is meglepődtem ezen, szerintem nem jó, ha a kocsiban altatod, kell neki az a környezet amit az ágy biztonsága nyújt. Minél előbb kiságyban altatnám!
2012. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van, egy szobában alszanak nappal és éjjel is. Ha az egyik felsír pl. fogzás vagy betegség miatt, a másik 2 békésen alszik mellette, nem ébrednek fel. Viszont az is igaz, hogy ha éppen nincs kedvük aludni (napközben), akkor alvás helyett remekül elszórakoztatják egymást. Nevetgélnek, dumálgatnak, dobálnak át dolgokat egymás ágyába, stb.
2012. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!