Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek nem alussza át az...

Kinek nem alussza át az éjszakát 6 hónapos babája?

Figyelt kérdés
az enyém még fel kell de a hajnalok katasztrófák. esetleg mivel próbálkoztok és mi vált eddig be?
2012. jún. 14. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekeeem! felkel úgy 2körül szopizni, meg hajnalba, jó esetben visszaalszik, de ma pl. 4töl 4.45-ig játszott - hangosan :D pár hete még volt, hogy 3szor is felébredt.

mit csinál a babád hajnalba? sokszor ébred?

2012. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az enyém kb 10 hónapos korától aludta át az éjszakát, addig 1-2x kelt enni. Volt egy időszaka, amikor hajnalban már azt gondolta, hogy reggel van és játszani, gagyogni kelt fel, de erről sürgősen leszoktattam:

kapott enni/inni.. megkínáltam és vagy elfogadta vagy nem.

gyors ellenőrzés a pelusban - hajlamos volt hajnalban már kakálni

utána 2 mondatban elmondtam neki, hogy még túl korán van, nem kelünk fel, aludjon tovább. És aztán nem kommunikáltam vele. Nem kapcsoltam villanyt, nem adtam neki játékot.... elég hamar megunta... kb 1-2 hét alatt sikerült is leszoktatni erről.

2012. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ma nekem is 4-től fent volt és kb. 1 órát ébren volt nyöszög hiába adok inni vagy pelust cserélek nemjó neki semmilyen pozició sem,ahogy fekszik már tiszta ideg vagyok ha eljön az este mert tudom megint nemfogunk jól aludni már sokmindent kipróbáltam de semmi siker. ja és 2 körül eszik még éjszaka tápszert.
2012. jún. 14. 11:22
 4/9 anonim ***** válasza:
szia.nekem sem aludta át az éjszakát 6 hónaposan a kisfiam.sőt még most sem.11 hónapos.sokszor volt olyan hogy felkelt éjszaka játszani és volt olyan hogy 3 órán keresztül játszott visítozott kacagott és nekem is ébren kellett lennem mert ahogy meglátta hogy letettem a fejem elkezdett ordítani és alig lehetett megnyugtatni..és még mostanában is előfordul.most is felkelt éjszaka enni,aztán felült játszott én meg visszafeküdtem aludni.és magába visszaaludt.de ez még kb 2 hete van hogy magától visszaalszik.
2012. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kerria ***** válasza:

Szia,


nekem szerencsére egyszer kel éjjel, akkor megetetem, és alszik tovább. Ez általában este 9től (hajnali 2-3 órakor kel fel egyszer, a meleg tápitól vissza is alszik mire az elfogy) és reggel 7 óra körül ébred.


Napközben viszont kétszer alszik 20-20 percet :( szóval valószínű emiatt alszik olyan jól.

2012. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Este 9 felé elaszik, aztán 3 körül ébred enni, utána reggel.7 hós,ő se alussza át az éjszakát. De engem addig nem zavar, amíg evés után vissza alszik.
2012. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mi babánk 10 hónapos, de még mindig kukorékol hajnalban. Eszik egy adagot, aztán 5 kor óramű pontossággal ébreszt, hogy "buliiii vaaaan!"! :)))

Vigyorog, gyagyog, körbe mászkálja a házat, és virul a feje! Csak nekem ragad le a szemem! :)

2012. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem már pár hetes korától végigaludta az éjszakát, viszont 6 hónapos korától rendszeresen felébredt éjszaka és csak szopizásra aludt vissza. most 7,5 hónapos és úgy látom, nem is kifejezetten éhes vagy szopizni szeretne, hanem, mintha görcsölne. hallom, ahogy vissza-visszaalszik, aztán kínlódni kezd. én már nem tudom, mit csináljak. remélem, hogy már nem tart sokáig és csak a fogai miatt csinálja.
2012. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én lányom - ha nyugodtan alszik (volt rá példa, hogy külön szobában aludtam vele) - akkor egyszer kel éjjel, kb. 4-4.30 körül. Mivel azonban mind a négyen egy szobában alszunk (2 felnőtt+2 gyerek), előfordul, hogy a zajtól megébred 1-2 körül is.
2012. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!