Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik lyan, hogy egy baba...

Létezik lyan, hogy egy baba csak este-éjjel hasfájós?

Figyelt kérdés
napközben olyan szépen alszik a 6 hetes babám, de esténként kb.8-9 közt, és éjjelente kb.1 és 6 óra közt nagy sírás van és tekereg össze-vissza.

2012. jún. 14. 12:01
 1/10 Kerria ***** válasza:
100%

a hasfájás erről szól :(


este kezdődik, és hajnalig tart! Kólikás hasfájás!

2012. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kerria ***** válasza:
2012. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt mondják rá hogy hasfájás, de valójában nem erről van szó. Vannak babaák akiket megvisel a külvilághoz való alkalmazkodás, és ezt így reagálják le. Ahogy az idegrendszere érik, és egyre fjelettebb lesz, változik a dolog. Az áén lányom 2 hónapig csinálta ezt.
2012. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Fiamnál 5után kezdődött mindig :(
2012. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnál mindig este 6-kor kezdődött, és negyed tízkor mint akinél elvágát a fájást, ilyen téren szerencsések voltunk, mert fél tíztől így tudott szépen aludni. Kitartást:)
2012. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, tanácsolnék valamit. Én sokáig azt hittem, hogy a hasa fáj a fiamnak éjjelente amikor annyi idős volt mint most a Te kisbabád. De nem...szó nem volt hasfájásról, egyszerűen csak "egyedül" volt. Hiányoztam neki. És mindig éjjel...én azt csináltam ilyenkor, hogy magamra vettem, én félig ülő-fekvő helyzetben voltam az ágyban, ő meg a hasamon nyugodott. És szó szerint nyugodott! Kicsit dudoltam neki, simogattam a hátát, én közben halkan néztem a tv-t, a párom aludt, ellazult a kicsi is. Nem is sírt, aztán visszatettem a kiságyba, és aludt. Ha erre volt igénye, akkor ezt csináltam, nem tartott sokáig, 10-20 percig...nem nagy idő, és nem szokik hozzá, de hidd el, hogy nagyon jót teszel vele! És képzeld egyszer csak abba maradt az éjjeli sírás. Betettem a kiságyba fürdés-szopi után, rámnézett és elaludt:-) TUDTA, hogy ha kell ott vagyok. Ha kell szüksége van rám akkor kiveszem, magamhoz veszem. De már nem kellett többször. Pár este kellett csak.

Talán neked is megérné kipróbálnod ezt.

Sok sikert, és kellemes nyugodt estéket:-)

2012. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi!

a védőnő szerint sincs olyan, hogy csak este hasfájós.


utolsónak is köszönöm!

épp most éjjel úgy szopizott, hogy mellé feküdtem, elaludtunk és így nem sírt. szóval lehet ebben valami, hogy csak hiányzom neki.

ki fogom próbálni, hogy magamra fektetem.

2012. jún. 14. 13:50
 8/10 Kerria ***** válasza:

Minden védőnő más, az enyémnél létezett az esti hasfájás, és nálunk tényleg az volt... Persze nappal is tele volt levegővel a hasa, de akkor az ingerek miatt nem figyelt rá, nem sírt.


Én hiába ringattam, simogattam, aludtam volna mellette...semmi nem hatott. Este hattól, hajnal kettőig ment ez. Másfél hónapos korától 2,5-3 hónapos koráig.


Különbözőek vagyunk!

2012. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom azokhoz akik azt mondják, hogy nem minden hasfájás ami annak látszik. Az első 3-4 hónap sok babánál nyugtalanul telik. Van aki végigsírja ezt az időszakot, de van aki csak bizonyos napszakban teszi ezt. Örülj neki hogy nem egész nap sír. Ilyet is hallani nem is egyet. Amikor alszik aludj Te is. Pihenj sokat hogy átvészeld a rázósabb órákat, egyebet nem tudsz tenni.
2012. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

no, éjjel kipróbáltam, hogy csak magamra fektetm amikor szopi után 1 órával kezdett sírni, de sajnos nem használt. mindenképp szopizni akart, még cumival sem tudtam átverni.

akkor csak reménykedem, hogy 3 hónapos korán túl már egyszerűbb lesz.


sajnos nappal nem tudok pihenni, mert van egy 2 éves csemete is, akkor vele töltöm az időt.


köszi a segítséget nektek!

2012. jún. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!