Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láz esetén, mikor mentek...

Láz esetén, mikor mentek orvoshoz?

Figyelt kérdés
23 hónapos fiam jól betaknyosodott 2 napja.Napközben jól van,csak aludni nem tudott a sok váladéktól.Éjjel nem volt lázas,sem délelőtt(vígan játszott),de délre felment a láza 38.3-ra.Ma nem rendel a dokink,de holnap elvihetném.Szerintetek?

2012. jún. 14. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem vidd el..ártani nem ártasz vele..nekem most volt először náthás a fiam,egy éjjel lázas volt és teli volt az orra,Én ugy altattam hogy magam mellé tettem ,és párnákra felfektettem ugy hogy ne teljesen vizszintesen feküdjön (Tehát egy kicsit legyen fentebb a fejecskéje)igy jobban tudott lélegezni,nem is ébredt fel már utánna pedig még láza is volt egész éjjel.Jobbulást nektek!
2012. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és Én is első adandó alkalommal hogy rendelt a dokim vittem megnézetni..jobb félni mint..
2012. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hú,nagyon köszi,ez jó ötlet,hogy megemeljük kicsit a fejét!Eszembe sem jutott!Köszi szépen,holnap viszem dokihoz!
2012. jún. 14. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha láza volt, akkor mindig megmutattam az orvosnak, amint lehetett. Ha pl pénteken lázasodott be, és másnapra még rosszabbul volt, akkor nem vártam meg a hétfőt, hanem ügyeletre vittem, minél hamarabb kapjon antibiotikumot. Ha kezelni tudtam a helyzetet, lázcsillapítás, sok folyadék, és nem lett rosszabbul, akkor megvártam a hétfőt. Ha nem volt láza, csak orrfolyás, köhögés, akkor ovis korától már én kezeltem itthon, esetleg telefonon egyeztettem az orvosával, mert nem szeretném, hogy másodlagos fertőzést szedjen össze az orvosi váróban, ha nem muszáj. Ha makacs a köhögés, és nem javul a megszokott készítménytől, akkor szintén orvos, ha van láz, ha nincs. Most 12 éves a lányom, 17 hós a kisfiam, ez a rendszer nekünk bevált. Gyógyuljon meg hamar a pici!!
2012. jún. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltatok orvosnál? Mit mondott? Van még láza?
2012. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ,ki kellett hívnom az ügy.orvost,nem tudtuk megvárni a pénteki rendelést.Estére magasra szökött a láza,amitől megijedtem.Eredmény:mandulagyulladás.Ma már nincs láza,talán kezd javulni az antibiotikumtól.(erra ma,a kissebbik fiam lázasodott be...)nagyon köszönöm mndenkinek a tanácsokat és az érdeklődést!
2012. jún. 16. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia...szerintem ne csak a fejet emeled meg ...hanem torzsbol fokozatosvan ...ugy sokkal jobb..kulonben elgemberedik a nyakacskaja...koszi
2012. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ugy gondoltam:) Én se csak a feje aláraktam hanem felpolcoltam:)
2012. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!