Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikresek! Milyen babakocsitok...

Ikresek! Milyen babakocsitok van? Cseréltétek már le vagy születés óta egyet használtok? Márka, típus, stb. (? )

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a legelején Bergon babakocsink volt. Új, gyönyörű, gyerekeknek kényelmes, de közben meg sehova nem tudtam bemenni vásárolni. Sikerült "levadásznom" egy használt MARCO SKY L egymás mögötti tandem testvér babakocsit, ami kb akkora, mintha egyes babakocsi lenne. Megvártam, hogy legalább az egyik gyerekem stabilan üljön, és már mentünk is át ebbe a babakocsiba. Mondanom sem kell, hogy vigyorogva mentem heteken keresztül minden boltba, mert befértem:-)

Az egymás melletti babakocsik szélesek, az egymás mögötti IKER babakocsi meg olyan hosszú, mint egy vonat, és emiatt rondák is, legalábbis nekem nem tetszenek. Ezért oldottuk meg a fentiek szerint a dolgot.

2012. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is Bergon volt, de sajnos nem bírta a strapát és elrepedt az egyik kereke. Most Bertoni Twin babakocsink van. Nagyon szeretem, könnyű, jól irányítható, csak az az egy baj van vele, hogy nem átfordítható a tolókar.
2012. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Várom még a válaszokat! Csak mert talán nincs is ideális ikerkocsi,ami minden szempontból megfelelne...

Nekünk volt egy egymás mögötti Jané-nk,azt eladtuk, aztán vettünk egy sportüléses Chicco-t ez egymás melletti. Mivel esernyőre csukható, könnyű kezelni és irányítani. Emellett van egy Hoco montario twindem kocsink is, de nem vagyok vele annyira megelégedve,mint vártam. Pedig ez is egy marha drága kocsi eredetileg...Már nem tudom milyen kellene...

2012. jún. 14. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ezzel kezdtük: [link]

Én minden ikresnek ezt ajánlanám kezdő kocsinak, mert stabil, jól navigálható, fektethető, mindent tud a kategóriájában, és a méretéhez képest könnyű, és gyönyörű. Imádtuk, ennek köszönhetem, hogy a legnagyobb hóban is sétáltattam az ikreimet. Svájci, nem olcsó, én a teszen vettem, és 2008-ban volt 180 e. Én azt merem állítani, hogy ez tökéletes ikerkocsi, HA nem akarsz tömegközlekedni... mi akartunk, úgyhogy amikor egy évesek lettek a lányok, váltottunk PegPerego Aria Twin-re. 10 kg alatti súlyú, nagyon jól ülnek benne a csajok, amit külön szeretek benne, hogy a biztonsági hevederek lehetővé teszik, hogy a gyerekek előre dőlve is nézelődjenek. Szeretem ezt is, de a kicsi kerekei miatt azért nem annyira "terepes", de remélem, egy évig kitart. 79 e volt a Brendonban.

2012. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ismerem ezt a herqules kocsit, csak azért nem tetszett, mert ha jól emlékszem, nagyon széles.

Az Aria twin kinézetre nekem is a kedvencem, én a Chicco mellett még erre szavaztam volna, de a férjem elborzadt a kis kerekei miatt, na nem mintha a chicconak hatalmasak lennének:) A másik, ami miatt neki nem tetszett és ezzel kapcsolatosan meg is kérdezném Tőled, hogy a lábtartói mennyire strapabírók? Mert arra emlékszem,hogy elég "törékenynek" tűnt, és kíváncsi lennék a tapasztalatodra! Összességében azért szereted, nem? Ja, és tényleg 77 cm a szélessége?

Köszi!

2012. jún. 16. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:

A Herqules 79 cm széles, szerintem ahhoz képest, hogy egy masszív kocsi, ez nem sok. Sok üzletbe befértünk vele, de ebben vittem őket orvoshoz is pl., de a legtökéletesebb a sétához.

Az Aria lábtartójáról nem tudok nyilatkozni, mert a lányaim 71 és 77 cm-ek, és nem ér le a lábuk. Azt szeretem benne, hogy a gyerekek el vannak választva annyira, hogy ne zavarják egymást pl. ha alszanak. Ha alszik, és fekteted, a kupolát egészen fölé lehet hajtani, ez is jó. Nem jó: a fék egy alumínium ív, és elég hamar görbült a használattól, de működik.

Amikor nézelődtünk, a Chicco tetszett még, a Hoco elég rozogának tűnt, a MacLarentől meg a férjem írtózott. Összességében én az ariát jónak tartom, de még csak 3 hónapja használjuk. A súlya és a keskenysége verhetetlen.

2012. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. jún. 18. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!